Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Cybex Juno Fix İle Yüksek Güvenlikli Yolculuklar - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Cybex Pallas

Ekli Görseller & Dökümanlar

Cybex Juno Fix İle Yüksek Güvenlikli Yolculuklar

Tarih: 15.05.2012
Cybex Juno Fix Oto Koltukları trafik kazalarında hayat kurtarıcı rol oynarken, bebeklerinize güvenli ve rahat bir yolculuk sürdürmenin farkını ortaya koyuyor.

Bebeklerin ve çocukların güvenliği için tasarladığı ürünler ile tüm dünyada çocuk oto koltuğu sektörünün en güvenilir markalarından biri olan Cybex; 9 aydan 4 yaş aralığına kadar olan, minimum 9, maksimum 18 kilo ağırlığındaki bebekler ve çocuklar için Cybex Juno Fix oto koltuğunu üretti. Cybex Juno Fix’in tasarımında bulunan güvenlik yastığı sayesinde; kaza sırasında ortaya çıkan şiddetli çarpma etkisi dağıtılıyor ve enerji eritici malzemeler ile kaza etkisi minimuma indiriliyor. Cybex Juno Fix’de bulunan güvenlik yastığının bir diğer özelliği ise; çocukların büyüdükçe daha rahat hareket edebilmesi ve oturabilmesi için ayarlanabilir özellikte olması. Geleneksel emniyet kemeri sistemlerine oranla ISOFIX bağlantıları sayesinde ekstra koruma sunan Cybex Juno Fix, güvenlikten ödün vermeyen ailelerin vazgeçilmezi olma yönünde ilerliyor.

Cybex Juno Fix’te; diğer modellerinde de yer alan doğrusal yan darbe koruma sistemi geliştirilerek güvenlik yastığının yanı sıra yan ve kafa korumalarının da dahil olduğu ek güvenlik sistemleri dahil edildi. 3 değişik pozisyona ayarlanabilen kafalık, 11 değişik yükseklik ayarı, yatabilen sırtlık ve son derece hafif yapısıyla taşıma kolaylığı sağlayan Cybex Juno Fix; kırmızı ve füme olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle de ebeveynlerin beğenilerine sunuluyor.

Opera İstanbul Hakkında:

Opera İstanbul, dünyanın en gözde bebek markalarını, dünya ile aynı anda Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır. Uluslararası üne sahip 20 markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Opera İstanbul, Türkiye çapındaki uzman bayi ağı ile Türk annelerine en iyiyi sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Opera’nın ürün gamı, bebek arabasından, oto koltuğuna, termometreden, oyuncağa, kangurudan, beslenme gereçlerine, ana kucağından, oyun parkına, çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Daha fazla bilgi için: www.operaistanbul.com

Sektörler:
Sayfa URL'si: