Conrad İstanbul’da tenis turnuvası başlıyor

Tarih: 26.03.2009
İstanbul şehir merkezinin ilk toprak zeminli tenis kortuna sahip “Tennis Club at Conrad”’da tenis severlerin uzun süredir beklediği turnuva 26 Mart 2009 Perşembe günü başlıyor. Conrad open, puanlı tenis turnuvası 26 Mart- 05 Nisan 2009 tarihleri arasında düzenlenecek.

Dileyenlerin izleyici olarak katılabileceği turnuva 05 Nisan’da düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak. Şubat ayında açılışı yapılan tenis kompleksi içinde, uluslararası standartlarda yenilenmiş toprak zeminli (antuka: kiremit kırıntısı) ikisi kapalı, üç tenis kortu bulunuyor.

Ömer Ayverdi’nin direktörlüğünü yapacağı turnuvada, erkeklerde; yeni başlayanlar, 35+, 45+, 55+, 65+; bayanlarda yeni başlayanlar, 35+, 45+; çift erkeklerde 35+, 45+, 55+,çift bayanlarda 35+, karışık çiftlerde ise 35 bayan+35 erkek ve 45 bayan+ 45 erkek olmak üzere farklı kategoriler bulunuyor.

Kazanan katılımcıların kupa ve sürpriz hediyeler ile ödüllendirileceği turnuva sonunda, kokteylde bulunan diğer katılımcılar da sürpriz hediyeleri kazanma fırsatını yakalayacak.

Conrad İstanbul, bahar aylarının ilk güneşli günlerini sporun enerjisi ile karşılamak isteyenleri 26 Mart- 05 Nisan tarihleri arasında “Tennis Club at Conrad”a bekliyor…

Conrad Istanbul hakkında

Amerikan Hizmet Bilimleri Akademisi; 5 Star Diamond Award 2001, 2002, 2003, 2004, 2005,2006,2007 World Travel Awards; ‘Avrupa’nın En İyi İş Oteli’ 2004, 2005, 2006

Şehir merkezinde, Yıldız Sarayı'nın yanında, muhteşem boğaz ve tarihi istanbul manzarası ile Conrad Istanbul lokasyonu itibariyle iş merkezleri ve Boğaziçi Köprüsü'ne en yakın olma özelliği ile Asya kıtasına en yakın 5 yıldızlı oteldir. 3000 m2 yenilenmiş, birbirine bağlantılı 3 kata yayılmış Konferans merkezinde; 2 balo salonu ve 30 toplantı odasıgeniş fuayeler ve 24 saat servisli iş merkezi mevcuttur. Tüm alanlar son teknoloji ile donatılmıştır (Elektronik kilitler, ekran dokunmalı uzaktan kumandalar, elektronik yönlendirmeler, kablosuz Internet bağlantısı). Yüksek servis standartları ile 3 özel restoran - bar (Teraslı ve manzaralı alanları ile Türk, Italyan ve Uluslararası mutfaklardan seçme lezzetler). Açık ve kapalı yüzme havuzlu, 3 toprak tenis kortlu, sauna ve buhar odalı, masaj servisli Sağlık Kulübü ve yüksek kapasiteli otopark.

Conrad® Hotels&Resorts hakkında

Conrad Hotels& Resorts, Hilton Ailesi Otelleri’nin güçlü yüksek teknoloji ağına sahip, Amerika ve Asya Pasifik’ten Avrupa’ya, Orta Doğu’dan Afrika’ya dünyanın en önemli destinasyonlarında bulunan özel otellerine sahip, modern ve lüks markasıdır. Conrad Hotels&Resorts şu an gelişmekte ve değişimde olan bir çok yeni oteli ile dünya çapında büyümesini sürdürmektedir. Conrad markası dünyadaki seçkin misafirlerinin tatil ihtiyaçlarına, sunduğu kişiselleştirilmiş servis anlayışı, kültürel hassasiyeti ve küresel yaygınlığı ile mükemmel bir çözüm sağlar. Conrad Hotels&Resorts, Waldorf=Astoria ve The Waldorf=Astoria Collection ile, “Hilton Luxury and Lifestyle” markalarının bir üyesidir. Conrad Hotels & Resorts hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ConradHotels.com'u ziyaret ediniz.

Sayfa URL'si: