Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Çömlek Restaurant, Çamlıca ve yeni şubesi ile Yalova’da iftar sofralarınızı şenlendiriyor… - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Çömlek Restaurant

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Çömlek Restaurant, Çamlıca ve yeni şubesi ile Yalova’da iftar sofralarınızı şenlendiriyor…

Tarih: 31.07.2012
Taş fırın kuru fasulyesi, özel menüsü ve aile konsepti ile ÇÖMLEK Restaurant, Çamlıca ve yeni şubesi ile Yalova’da iftar sofralarınızı şenlendiriyor…

ÇÖMLEK Restaurant, Ramazan ayında davet ve organizasyonlarınızda, iftar sofralarınız için özel menüsü, alakart veya fix menüsü ile tartışmasız göz dolduruyor. Başlangıç için sıcacık çorbası, yeşile bürünmüş rengarenk mevsim salatası, taş fırında pişmiş organik kuru fasulyesi , pilavı, köftesi, balığı ile ÇÖMLEK Restaurant sofralarınızı şenlendiriyor.

ÇÖMLEK Restaurat’ın ilk şubesi olan Çamlıca’da, dönen platform üzerine kurulu olan teras, seyrine doyum olmayan İstanbul manzarası, özel taş fırın kuru fasulyesi, köftesi ve leziz tatları ile aileniz için keyifli anlar yaşatıyor.

Taş fırında, özel çömlekte pişmiş kuru fasulye denince ilk akla gelen ÇÖMLEK Restaurant, Yalova Bursa yolu ikinci km’de yeni şubesini açtı. 400 kişilik ferah mekanı, göleti, eşsiz tatları ve ÇÖMLEK Restaurant’ın vazgeçilmez kuru fasulyesi, menüsüne eklediği balık çeşitleri, açık büfe kahvaltı reyonu ile birlikte harika diyebileceğimiz bir şekilde tasarlanmış.

Bizden söylemesi! Siz ve dostlarınız için ÇÖMLEK Restaurant’ta ayrıcalıklı ve özel iftar sofraları, Çamlıca ve yeni şubesi ile Yalova’da sizleri bekliyor.Rezervasyon için: 216 316 29 53, 226 810 00 19

www.comlek.com.tr

Sektörler:
Sayfa URL'si: