Adres: Demirkapı Mah.İnönü Caddesi no:48 Mahmutbey İstanbul

Telefon: 0212 447 12 12/1352

Fax: 0212 447 02 96

Yetkili Kişi: Collezione - Akyiğit Mağazacılık A.Ş

Web: www.collezione.com.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar


Collezione’ye bahar geldi.

Tarih: 02.04.2010
Collezione sezona merhaba diyor…

2010 İlkbahar-yaz sezonunu macera ve heyecan dolu bir koleksiyon ile karşılayan Collezione; genç ve özgür ruhu yansıtan tasarımlarını moda severlerin beğenisine sunuyor.

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Collezione; Türkiye moda sektöründeki öncü çizgisiyle fark yaratmaya devam ediyor.

Bayan ve erkek koleksiyonundaki canlı ve dinamik modeller ve aksesuarlar avantajlı fiyatlar ile alışverişleri keyfe dönüştürüyor.

Collezione kadını bu baharda, masalsı bir yolculuğa çıkıyor…

Üç farklı grupta ele alınan Collezione ilkbahar-yaz koleksiyonu kadınlar için
Mistik etkileşimlerin kullanıldığı, sokak modasının stillerinin hâkim olduğu, şıklık ve özgürlüğü tasarımlarıyla bütünleştiren bir tarz sunuyor.

Street Fashion
Macera ve heyecan dolu bir koleksiyon ile karşımıza çıkan grupta Safari ve army temaları, bahar aylarında yeni keşifleri beraberinde getiriyor.

Kargo cepli modeller, kamuflaj desenleri, varak baskılar ve troplar ile süslenmiş mendil formlu t-shirt modelleri haki, çağla ve bej renkleri ile bütünleşiyor.

70’li yılların çok katlı giyim stili ise günün her anında farklı kombinasyonlar oluşturma imkânı sağlarken, diz altı çoraplar ve mini eteklerin birlikteliği kolej giyim stilini ön plana çıkarıyor.

Orkide pembesi, lavanta, yeşil ve mavi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı grupta yarasa kollu tunikler, şalvar pantolonlar, slogan baskılı asimetrik kesimli tunik boylu t-shirtler ve tulumlar dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Smart Casual
Okyanus renkleriyle hazırlanmış, su canlılarından esinlenilen koleksiyonda, mistik etkileşimler, sanal dünya kahramanları ve farklı kültürlerden etkilenmiş formların bir arada kullanıldığı detaylar dikkat çekiyor.

Secret Garden ve Urban Harem temalarından oluşan grupta, bluzların üzerine straplez body ve korseler, kısa kollu ceketler, harem pantalonlar, dantel ve farbelalı romantik bluzlar sezonun en önemli yenilikleri arasında yer alıyor.

Tek kollu modeller, şık şehir giyiminde günü gece giyimine taşırken, uçuşan kumaşlar pastel renklerle birleşiyor, sezonun en romantik stilleri göz önüne çıkıyor. İpeksi görünümler ve dantel detayları, parlak sedefsi görünümler ile öne çıkarak pastel tonlarını hareketlendiriyor.
Turkuvaz, sarı, mor ve parlak yeşil renkleri siyah renk uyumu ile taze ve dikkat çekici, tropikal bir etki yaratıyor.

Casual
Ringel şıklığının ön planda olduğu koleksiyon Deep Blue ve Summer Rain temalarında oluşuyor. Pike elbise ve tshirtleri, chino pantalonlarla kombinlenen vual tunikler, rahat kullanımlı denim modellerini tamamlayan, güney afrika esintili etnik desenlerden hazırlanan elbise ve etekler dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Doğadan gelen naturel tonlarla bütünleşen, kobalt , narçiçeği ve tropical yeşil tonları ise haftasonu rahatlığı ve şıklığı sunuyor.

Collezione erkeği bu baharda yenilikçi, şık ve özgürlüğüne düşkün…

Collezione İlkbahar – Yaz 2010 koleksiyonu erkekler için rahat giyim tarzı ile şıklığı birleştirerek, maceracı ve iddialı bir ruhu yansıtıyor.

Smart Casual
Formal giyime rahatlık ve tarz katan yeni giyim anlayışı olan SMART CASUAL koleksiyonunda rahat giyinirken şıklıktan ödün vermeyen, gününü geceye taşımayı seven ve kendini güncellemeyi bilen bir erkek karışımıza çıkıyor. Yeniliklerle dolu rahat ve şık bir tarz sunan koleksiyon, çalışanlara rahatlık sağlayan kişisel stil kombinleri oluşturmaya olanak sağlıyor. Bu koleksiyondaki ürün grupları, ceketler, şık pantolonlar, klasik gömlekler, kravat ve kösele şık ayakkabı ve kemerlerle tamamlanmış ürün gruplarından oluşuyor.

Casual
Koleksiyonda kendini rahat ifade etmek isteyenler için günlük giyim stilini yansıtan detaylar yer alıyor. Doğayı yansıtan natürel tonlar, keşfetmeyi seven, maceracı ruhlu kimlikteki erkeği temsil eden koleksiyon, 25 – 35 yaş grubuna hitap ediyor.

Street Fashion
Genç ve özgür ruhu yansıtan bir tarz olan “Street Fashion” koleksiyonu 16–25 yaş arasındaki kendisini giyim stiliyle ifade etme özgürlüğüne sahip genç erkeklere hitap ediyor.

Sporcu, aktif, hırslı, iddialı, üniversite yıllarına gönderme yapan kolej genci, yıllardır popülerliğini kaybetmemiş giyim stilini koruyor. College duygusunu yansıtan ürün gruplarıyla gençlik enerjisini vurgulayan kombinler, sıcak yaza girerken rahatlık ve doğal kumaşları şıklığından ödüne vermeden taşımayı seven genç erkekler için hazırlandı.

Sportif bir yaşam stiline yönelik rahat ve fonksiyonel bir giyim stili olan “Aktif Spor” koleksiyonunda ise dokuma ve örme grubunda ince ve rahat hareket edilebilecek tarzda ter emici kumaş gibi özellikli materyalleri kullanıldığı detaylar yer alıyor.

Sayfa URL'si: