Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Çocuklar için Dans Derslerimiz Devam Etmektedir! - Basın Bülteni

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No:104 Giriş Kat Nişantaşı-Şişli(Teşvikiye Cami arkasında, Dia Market Yanındayız)

Telefon: 0212 296 30 15

Yetkili Kişi: Ayda Zorlu

Web: www.mavidans.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

Çocuklar için Dans Derslerimiz Devam Etmektedir!

Tarih: 01.05.2010
ÇOCUKLAR İÇİN DANS DERSLERİMİZ:

STREET JAZZ DANS DERSİ


Günümüzde özellikle çocuklar için çok popüler hale gelen Street Jazz Dans, yerli ve yabancı müzikler eşliğinde yapılmakta ve çocukların hareket algısını, beceri ve kapasitesini arttırmaktadır.

Street Jazz Dans dersimize 7 yaşından itibaren öğrenci kabul edilmektedir!

Dersler haftada 1 gün, 1 saat 15 dakika olarak yapılmaktadır. Bunun yanında öğrencilerimiz, okulumuz eğitiminin bir parçası olarak Street Jazz dersinin yanında Klasik Bale eğitimi de almaktadır. Böylece amaçladığımız yüksek eğitim standartı ve bedensel kaliteye ulaşma şansına sahip oluyoruz.

Street Jazz Dans dersimiz aynı zamanda çocuklarımızın sosyal ortamlardaki dans becerisinin de gelişmesine yardımcı olan bir eğitim programıdır. Kendi içinde ciddi bir dans tekniği barındıran Street Jazz Dans, günümüzde giderek daha fazla tanınmakta ve yaygınlaşmaktadır.

Derslerimiz stretching(vücut esnetme) ve kondisyon hareketleriyle başlayıp, teknik hareketler ve dans koreografisiyle devam etmektedir. Çocuklarımızın bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunan dans eğitimimiz, doğru duruş, hareket bilgisi ve müzik kulağının gelişimini de sağlamaktadır.

Hafta içi ve Hafta sonu grup seçeneklarimiz vardır! Eğitmenlerimiz çocuğumuzun bedensel yetisine göre uygun sınıflara yönlendirmektedir.

Derse kayıtlarımız dönemlik yapılmaktadır. Mavidans Bale ve Dans Kursu olarak her eğitim yılının sonunda, bütün Çocuk ve Yetişkin gruplarımızın katıldığı Yılsonu Gösterisi düzenliyoruz.İrtibat ve Rezervasyon İçin:
Mavidans Bale ve Dans Merkezi
Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No:104 Giriş Kat
(Teşvikiye Cami Arkasında, Dia Market Yanındayız)
Nişantaşı- İstanbul
Tel: 0212 296 30 15
GSM: 0532 403 51 74
www.mavidans.com
bilgi@mavidans.com


Sektörler:
Sayfa URL'si: