City’s Nişantaşı 01-07 Ekim Dünya Emzirme Haftası’nı kutluyor!

Tarih: 29.09.2010
Tüm dünyada 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Emzirme Haftası etkinlikleri bu yıl City’s Nişantaşı’nda da çeşitli aktivitelerle kutlanacak. Yaptığı etkinliklerle sadece Nişantaşı değil tüm İstanbul’un ilgi çekici alışveriş merkezlerinden biri haline gelen City’s Nişantaşı bu kez anne ve bebekler için çok önemli olan bu etkinliğe evsahipliği yapıyor.

Bebeğinizi en doğal şekliyle beslemenizi ve büyütmenizi mümkün kılmak ve desteklemek adına gerçek çözümler sağlamaya kendini adayan Lansinoh, “Her Damlası Altın Anne Sütü” sloganıyla 01-17 Ekim 2010 tarihleri arasında doğum fotoğrafçıları Özlem Turan, Ayça Oğuş ve Aslı Tür’ün anne-bebek fotoğraflarından bir sergiyi gerçekleştiriyor. 15 emzirme karesinden oluşan sergi Akkavak katında gezilebilir. Serginin kokteyli 13:30’da gene Akkavak katında gerçekleşecek.

Elif Doğan (Blogcu Anne Yazarı, Emzirme Reformu Hareketi Fikir Annesi ), Hande Yuvakuran (Bebek Dergisi Genel Yayın Yönetmeni), Eylem Gürgenç (kariyer.net İş Ortaklığı Yöneticisi, Işık Taçoğlu(Lansinoh Türkiye Ürün Müdürü)’nün katılacağı “Sağlıklı Nesiller İçin Sadece Anne Sütü” başlıklı seminer saat 1 Ekim Cuma günü, 15:00-16:00 saatleri arasında Lansinoh’un katkılarıyla Akkavak katında gerçekleşecek.

Bambu liflerinin yumuşak yapısı kullanılarak özenle dokunmuş kumaşlardan ürettiği emzirme kıyafetleriyle anne adaylarının ve emziren annelerin emzirme destekçisi ve moda seçimi olmaya aday LeiLeo’nun defilesi 1 Ekim 2010 Cuma günü S3 katında saat 15:00’da gene Lansinoh’un katkılarıyla gerçekleşecek.

Workshopa katılan annelere, eğitimin içeriğinden yola çıkarak hazırlanacak 10 soruluk test düzenlenecek ve testi en doğru cevaplayan anneye “günün emziren annesi” plaketi verilecek. Ayrıca workshopa katılan anneler Lansinoh numuneleri ve düzenlenen çekilişle e-bebek’ten hediye çeki kazanacaklar.


Sektörler:
Sayfa URL'si: