Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Çeyiz Seti Almanın Tam Zamanı - Basın Bülteni

Çeyiz Seti Almanın Tam Zamanı

Tarih: 16.02.2010
Hisar’dan, evlilik hazırlığı yapan çiftlere büyük fırsat! Modern çizgilerin hakim olduğu, kaliteli ve şık tasarımlara sahip çeyiz setleri, uygun fiyatları ile evlilik telaşı yaşayan çiftlerin yüzünü güldürüyor.

Evlilik hazırlığı yapanların aradıkları her şeyi bulabilecekleri birbirinden şık çeyiz setleri, uygun fiyatları ile telaş içinde olan çiftlere bayram havası yaşatıyor. Hisar çeyiz setleri tenceresinden porselen takımına, çatal bıçaktan cezve takımına kadar mutfak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Mutfağında ve yemek masasında herşeyin en iyisinin yer almasını isteyen çiftler, Hisar Çeyiz Setleri ile hayallerine kavuşuyor.

Hisar çeyiz setlerinde yer alan birbirinden şık desenlere sahip porselen takımları, size hayallerinizdeki sofraları kurma şansını veriyor. Dayanıklı ve paslanmaz çelikten üretilen; çizilme, lekelenme ve paslanmaya karşı dayanıklı olan Hisar çelik tencere setleri ise, eşinizin kalbine giden lezzetli yemekler yapmanızı sağlıyor. Dünyanın en kaliteli porseleni olan ve ince yapısına rağmen dayanıklılığı ile dikkat çeken Bone China, Hisar’da çeyiz setleri için yeniden yorumlanıyor. Modern çizgilere ve birbirinden şık desenlere sahip Hisar Bone China Çeyiz Setleri ile kıskanılacak sofralar hazırlayacaksınız.

194 parçadan oluşan Monaco Porselenli Çeyiz Seti 1,790 TL’den, 194 parçadan oluşan Monaco Kare Porselenli Çeyiz Seti 1,890 TL’den, 193 parçadan oluşan Monaco Fine Bone China Çeyiz Seti 1,990 TL’den, 193 parçadan oluşan Monaco Bone China Çeyiz Seti 2.590 TL’den, 128 parçadan oluşan Rio Çeyiz Seti 1,455 TL’den ve 141 parçadan oluşan Monaco Çeyiz Seti de 1,595 TL’den satışa sunuluyor.

Kaliteyi şıklıkla buluşturan ve sofra kültürünü sanata çeviren çeyiz setlerine, tüm Hisar mağaza ve satış noktalarından sahip olunabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: Zübeyde Turgut / Haber Atölyesi / 0216 463 07 92 / 0533 953 78 57

Sektörler:
Etiketler: hisar
Sayfa URL'si: