Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Casper Nirvana Tablet Pc 3G 2012 - Basın Bülteni

Casper Nirvana Tablet Pc 3G 2012

Tarih: 30.12.2011

2011 yılında birbirinden şık dizaynlı notebook modellerini tüketicilerin beğenisine sunan Casper, pazardaki iddiasını merakla beklenen yeni ürünü "Casper Nirvana Tablet 3G" ile 2012 ye taşıyacak gibi görünüyor.

Çoklu dokunmatik ve hassas 10 inç ekranıyla bilgisayar kullanıcılarının hayata farklı bir pencereden bakmalarını sağlayacak Nirvana Tablet, güçlü donanım ve 3G özelliği ile kullanıcılara her yerde internet erişimi sunuyor. Çift çekirdekli işlemcisi ile, birden fazla uygulamayı çalıştırabilen Casper Nirvana Tablet 5 parmak Multi Touch özelliği ile sadece dokunuşlarla tüm uygulamaları yönetmenin keyfini yaşatıyor.

Tüm e-posta sağlayıcıları ile birlikte çalışabilen Nirvana Tablet ile büyük sanal ekran klavyesini kullanarak e-postalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Tabletinizle kullanıcı ara yüzü uygulamaları arasında hızlı geçiş yaparken çoklu dokunmatik ekranı sayesinde ise konsol tadında oyunlar oynamanın hazzını yaşayabilirsiniz. Dikey ve yatay kullanım seçeneği ile dokümanlarınızı yatay ve dikey olarak okuma imkânı veren Nirvana Tablet ile ayrıca web sayfalarını ve fotoğraflarınızı parmaklarınızın arasında küçültebilir ya da büyütebilirsiniz. Casper Nirvana Tablet’te bulunan Adobe® Flash® Player desteği ile internette rahatlıkla dolaşabilir ve flash destekli uygulamaları kullanabilirsiniz.

Casper Nirvana Tablet’te biri önde, biri arkada olmak üzere konumlanan 5 MP kamera ile HD kalitesinde (720P) görüntü sevdiklerinizin fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyada paylaşabilir, ön taraftaki 2 MP kamera ile instant messenger uygulamaları üzerinden görüşme yapabilirsiniz. İnce ve hafif tasarımı ile teknoloji tutkunlarının gün boyu yanlarından ayırmak istemeyecekleri Casper Nirvana Tablet KDV dahil 669 dolar fiyatı ve 1.39 TL sabit kur avantajıyla Casper satış noktalarında sizi bekliyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: