Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
“Casper Nirvana One PC” masaüstünde yeni bir dönem başlatıyor… - Basın Bülteni

“Casper Nirvana One PC” masaüstünde yeni bir dönem başlatıyor…

Tarih: 13.07.2012
Alışkanlıklarınızı unutun! Tüm teknolojisi 21,5” Full HD ekran içersine yerleştirilmiş “Casper Nirvana One PC” ev ve iş yerlerinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Bilgisayar ve monitörü bir arada sunan “Nirvana One PC” kabloların oluşturduğu karmaşık görüntüye son veriyor. Herşeyin bir arada olduğu yepyeni bir deneyim için siz de Nirvana One PC dünyasına bir göz atın.

Her ürününde kullanıcısını yeni bir teknolojiyle buluşturan Casper, All In One PC kategorisinde geliştirdiği “Nirvana One PC” ile masaüstünde yeni bir dönem başlatıyor. Bir bilgisayarda aranılan tüm özellikleri tek bir ekranda toplayan ve kullanıcısına rahat bir nefes aldıran “Nirvana One PC”ler kablo karmaşasını da ortadan kaldırıyor.

“Casper Nirvana One PC” üstün Full HD deneyimini 16.9 geniş ekran, 21.5 İnç’lik görüntü alanı ile birleştiriyor. Masaüstünde şıklık, genişlik ve görsel kalite konforunu yaşatan “Casper Nirvana One PC” güçlü donanım özellikleriyle de performanstan ödün vermiyor. Fonksiyonellikten ödün vermeden, çalışma ortamında ya da evinde şıklığı ve tarzı yansıtmayı sevenlerin yeni tercihi olacak.

Metal stant üzerine oturtulmuş parlak siyah tasarımı ve ışıklı logosuyla bulunduğu ortamlarda dikkatleri üzerinde toplayan “Casper One PC” Intel’in gelişmiş yeni işlemcileri 3. Nesil Core I 7 3770S ve Core I 5 3450S’ı seçeneğe bağlı olarak üzerinde barındırıyor. Kullanıcısına maksimum performans vadeden One PC müzik, fotoğraf, HD video ve oyunlarda 21.5 İnç Full HD ekranı, güçlü speakerları ile bilgisayar keyfini ikiye katlıyor. 2 GB Nvidia GT620M Ekran kartı bulunan “Casper Nirvana One PC” mükemmel bir görüntü sunarken max. 8GB Belleği ile aynı anda çok iş yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Optik sürücüsünü monitörde barındıran “Casper One PC” Max 2. TB SATA sabit sürücü ile geniş depolama alanı sunuyor.

Microsoft’un Windows 7 Home Premium işletim sisteminin kullanıldığı “Casper One PC” Wifi, Bluetooth, Gigabit LAN, 4 adet USB 3,0 bağlantılarıyla da istenilen anda multimedya merkezi haline geliyor. Entegre Webcam kamera sevdiklerinizle görüntülü konuşma gerçekleştirmenize imkân verirken, güçlü speakerları sınırsız eğlenceye olanak tanıyor. “Casper Nirvana One PC” kablosuz klavyesi ve mouse setiyle satışa sunuluyor.

Etiketler: casper , nirvana , one , pc , masaüstü , full hd ekran , yeni , dönem
Sayfa URL'si: