Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Casita Kuveyt’te Açıldı - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Casita

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Casita Kuveyt’te Açıldı

Tarih: 15.04.2014

30 yılı aşkındır sektörde gerçekleştirmiş olduğu birçok yenilikle dikkatleri üzerine çeken Casita, geçtiğimiz günlerde ilk yurt dışı şubesi olan Kuveyt Casita’ nın açılışını gerçekleştirdi.
Kurumsal restorancılığın ilklerinden olan Casita, önümüzdeki 10 yıl için yatırım hedeflerini belirledi. Casita, 40. Yaşında 50 şube ile ziyaretçilerine hizmet vermeye hazırlanıyor.

30 Yılı Aşkın Tecrübe…
19. yüz yıldan beri İstanbul’ da fırıncılık yapan Tanrıverdi Ailesi’nin 3. jenerasyon frankafon eğitimli oğlu olan Haluk Tanrıverdi, 1983 ‘ te Casita markasıyla sektöre adım attı. Tanrıverdi, ilk Casita şubesini açalı 30 yıl olduğunu ve sürdürülebilir büyümenin marka oluşumunun en önemli parçası olduğunu ifade etti.
Tanrıverdi, şu anda var olan 10 Casita şubesini 2014 yılı içerisinde 4 yeni şube ile 14 ‘ e çıkartmayı hedeflediklerini, 2023 yılında ise 50 şube ile temsil ettikleri Türk füzyon mutfağını dünyada da kebabın dışına çıkartmak olduğunu ifade etti.

Yılda 1 Milyon Kişi…

Hizmet kalitesi ve güçlü mönüsü ile müdavimlerin vazgeçilmezi olan Casita, özel günlerde ve bayramlarda günlük 1.000 kişi rezervasyon sayısı ile dikkat çekiyor. Hali hazırda yıllık ziyaretçi sayısı 1 milyon kişi olan Casita, bu sayıyı 5 milyon kişiye çıkartarak bununla paralel olarak da cirolarını 100 milyon TL seviyesine ulaştırmayı hedefliyor.

Aynı Logo, Aynı Ruh, Farklı Mekanlar…

Başta Fransa olmak üzere bir çok ülkeden değişik objeler ile donatılan Casita şubeleri aynı lezzeti, aynı çatı altında farklı mekanlar ile sunarak ziyaretçilerine keyifli ve hoş vakit geçirmeleri için değişik mekanlarda hizmet veriyor.

Casita Yurt Dışına Açılıyor…

İlk yurt dışı şubesini Kuveyt’ te açan Casita, yurt dışı şubeleşme sürecini en az 5 ülke ile artırmayı planlıyor. Bu açılımlar için gerekli olan kurumsal yönetim, personel yetiştirme, lezzet ve yönetim modellerinin üzerinde alt yapı çalışmalarının 10 yıl öncesine dayandığını bunun meyvelerini Başta Londra, New York ve Dubai olmak üzere toplamaya başlayacak olan Casita, 2014 yılı içerisinde şubelerini tamamlamış olmayı hedefliyor.

Güvene Dayalı Büyüme

Bir birinden leziz ve bilinen yemeklerin mucidi olan Casita Mutfak Ekibi, Feraye, Külleme, Pampa, Follina, Casalinga, Carina, Huysuz Virjin, Kâğıt Bebek, Krep Harika, Trışkadan Nameler, Zamazingo ve Casita Köpek Öldüren’ i gibi tescilli markaları ve yoğun talep gören soslar ve unlu mamuller üzerinden müşterilerinin evlerinde girmeyi planlıyor.

Franchise Yatırımlar

Merkezi yönetim sistemi, operasyon takımı ve soğuk dağıtım ağıyla kalitesini ve standartlarını korumayı başaran Casita, franchise yatırımlara da göz kırpıyor. Casita yatırım maliyetleri, şubenin bulunacağı lokasyona, mekanın büyüklüğüne, dekorasyonuna göre değişiklik gösterirken, rakamlar yaklaşık 500.000 $ ile 2,5 milyon $ arasında değişiklik gösterebiliyor.

Sektörler:
Etiketler: Casita , Kuveyt , Restaurant
Sayfa URL'si: