Büyük derbi, Tek Maç

Tarih: 10.04.2009
Turkcell Süper Lig‘in 27. haftası Türk futbolunun en önemli derbilerinden biri olan Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşmasına tanıklık edecek. Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması iddaa’da Tek Maç olarak oynanabilecek. Ayrıca, özel etkinlikler kapsamında yer alan “İlk golü kim atar”, “Kim gol atar”, “İlk gol zamanı”, “İlk golü hangi takım atar”, “Kırmızı kart sayısı” ve “Toplam penaltı sayısı” oyunlarıyla derbinin heyecanı katlanacak.

Süper Lig’de son haftalara girilirken, Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması ile Lig’de zirve mücadelesi artıyor. Süper Lig’de şampiyonluğunun kaderini doğrudan etkileyecek bu heyecan dolu derbiye iddaa “Tek Maç” etkinliği açarak, futbol tutkunlarının heyecanını artıracak.

12 Nisan 2009, Pazar akşamı saat 19.00’da gerçekleşecek ve “Tek Maç” olarak oynanabilecek “Galatasaray – Fenerbahçe” derbisinde oranlar; Galatasaray’ın galibiyetine 2.10, beraberliğe 3.10, Fenerbahçe’nin galibiyetine ise 2.60 olarak yer alıyor. Altı ve Üstü oranları ise 1,80 ve 1,65 olarak belirlendi.

iddaa, ayrıca programında yer alan yeni oyunları da bu maça özel olarak açıyor. Özel etkinlikler kapsamında yer alan “İlk golü kim atar”, “Kim gol atar”, “İlk gol zamanı”, “İlk golü hangi takım atar”, “Kırmızı kart sayısı” ve “Toplam penaltı sayısı” oyunlarıyla futbol heyecanı katlanıyor.

Sayfa URL'si: