Yetkili Kişi: Opera İstanbul

Web: www.operaistanbul.com

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

“Bugaboo Missoni Koleksiyonu” Moda Tutkunu Annelerin Beğenisine Sunuldu

Tarih: 06.01.2012
Ünlü Missoni Zigzag’ları ile Stil Sahibi Bebekler

Dünyanın en seçkin bebek arabası markası Bugaboo; tasarım koleksiyonları ile sektöründe moda ikonu misyonunu devam ettiriyor.

Son olarak ünlü İtalyan markası Missoni ile iş birliği gerçekleştiren Bugaboo; yeni koleksiyonu ile moda eleştirmenlerinden ve stil sahibi annelerden tam not alıyor!

Tüm dünyada özellikle Hollywood yıldızlarının ve kraliyet ailesi mensuplarının bebekleri ve çocukları için tercih ettiği marka olarak bilinen Bugaboo; benzersiz bebek arabası modelleri ile hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Göz alıcı tarzlarının yanı sıra fonksiyonelliği ile de seçkin annelerin tercihi olan Bugaboo; ünlü İtalyan tasarım markası Missoni ile heyecan verici bir koleksiyona imza attı. Lüksün ve kalitenin bir çeşit simgesi halini alan Missoni zigzaglarının, sıkça yer aldığı “Bugaboo Missoni Koleksiyonu”; moda sektörüne yön veren bir çalışma olarak şimdiden konuşulmaya başlandı.

Bebek ve çocuk modasına yenilikçi yaklaşımları ile farklılık katan Bugaboo; Bee ve Camelon modelleri ile Missoni takipçilerinin beğenisine sunuluyor.

Bugaboo Missoni koleksiyonuna; E-bebek, Joker ve diğer seçkin bebek mağazalarından ulaşmak mümkün.

Sektörler:
Sayfa URL'si: