Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
BP Türkiye’den yeni web sitesi - Basın Bülteni

BP Türkiye’den yeni web sitesi

Tarih: 29.07.2010
BP müşterileri, en çok ve en hızlı hediye kazanma fırsatı sunan BP Club kartın yeni kataloğunun içeriğini, program ortaklarını, üye istasyonları ve diğer tüm bilgileri yeni açılan www.bpclubcard.com adresindeki web sitesinden takip edebilecekler

BP Türkiye www.bpclubcard.com adresindeki yeni web sitesini tüketicilerinin kullanımına sundu. Her akaryakıt ve BP Auto LPG alımında puan kazandıran ve üyelerine yaşamlarının her alanında çok çeşitli avantajlar sunan BP Club kartı sahipleri yeni web sitesinde, topladıkları puanları takip edebiliyorlar.

BP Club üyeleri, yeni açılan web sitesinde BP Club Kataloğu içeriğine, program ortakları ve programa üye istasyonlarla ilgili bilgilere ulaşabiliyor, yeni kampanyalar ile ilgili duyurulardan haberdar ediliyor. Ürünler ve kampanyalar ile ilgili bilgiler, BP’nin yeni web sitesinde sürekli güncelleniyor, BP Club üyeleri her an hangi kampanyaların devam etmekte olduğunu, başlatılan yeni kampanyaları www.bpclubcard.com adresinden izleyebiliyorlar. BP Club üyeleri topladıkları puan karşılığında seçtikleri ürünlerin bazılarını www.bpclubcard.com adresinden sipariş edebiliyor, LCD televizyon gibi bazı ürünler ise eve teslim ediliyor. Üyeler ayrıca, ayın fırsatı köşesinde belirli bir süre için yararlanacakları fırsat ürünleriyle ilgili bilgileri ve sadece web üzerinden sunulan avantajları da takip ederek fırsatları değerlendiriyorlar. BP müşterileri öneri ve şikayetlerini de web sitesi aracılığı ile iletip, en sık sorulan soruların cevaplarını da sitede bulabiliyorlar.

BP Club kısa süre önce üyelerine sunduğu imkanları geliştirerek, işbirliği yaptığı marka sayısını 16’ya, hediye seçeneklerinin sayısını 62’ye çıkarmış, 1 lt’ye karşılık gelen puan değerlerini de arttırmıştı. Yenilenen BP Club Kart, iş ortaklarının sayısı açısından üyelerine en fazla fırsatı sunan kartların başında geliyor. BP Club programı, üyelerini hediyeleriyle en hızlı şekilde buluşturuyor, benzer programlardaki uygulamalardan farklı olarak, yapılan alışverişlerde bir depoluk alımlarda bile kazanılabilecek hediyeler sunuyor.

DIGITURK/Lig TV, AFM Sinemaları, Kamil Koç, Dedeman zincir otelleri, Sixt Rent a Car, Türkiye genelinde 15 mağazası bulunan Media Markt, BP Club kataloğunda yer alan program ortaklarından bazıları. BP Club kart sahipleri, KFC, Pizza Hut, Gloria Jean’s Coffees ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde kazandıkları puanları, nakit yerine kullanabiliyorlar. Turkcell ve Vodafone’dan konuşma paketleri alabiliyorlar. BP Club Kart ile kazandıkları puanları çocukları için harcamak isteyenler Toyzz Shop ve Mothercare’i, kendileri ya da eşleri için harcamak isteyenler Boyner hediye çekini tercih ediyorlar. Ya da puanlarını Park Bravo Group mağazalarında yapacakları alışverişlerde para yerine kullanıyorlar. Farklı bir gün geçirmek isteyenler ise Türkiye’nin ilk ve tek dev akvaryumu Turkuazoo’da su altının büyülü dünyasını, BP Club fırsatıyla yaşayabiliyorlar.


Sektörler:
Sayfa URL'si: