Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
BP Club’dan Yaz Hediyesi - Basın Bülteni

BP Club’dan Yaz Hediyesi

Tarih: 20.07.2010
19 Temmuz- 12 Eylül arasında gerçekleştirilecek kampanyada BP Club üyeleri tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya toplamda 100 TL otogaz aldıklarında çay bardağı seti kazanacaklar

BP’de “ayın fırsatı” kampanyaları devam ediyor. 19 Temmuz- 12 Eylül 2010 tarihleri arasında BP Club programı üyesi istasyonlardan tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya toplamda 100 TL otogaz alan tüketiciler, özel ambalajında Gürallar Artcraft markalı 2 adet çay bardağı ve 2 adet çay tabağından oluşan çay bardağı seti kazanacaklar.

BP Club kartlarını kullanarak kampanyadan yararlanan BP Club üyeleri, bir yandan da BP Club puanlarını kazanmaya da devam edecekler. Kampanyadan faydalanan müşterinin BP Club kartından herhangi bir puan düşümü de olmayacak.

Tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya toplamda 100 TL otogaz alan ve müşteriler, BP Club kartları ile puan kazanma işlemi gerçekleştirdiklerinde BP Club POS cihazından çıkacak puan kazanma slibinde yer alan şifreyi POS cihazındaki "Şifreli işlem menüsü" aracılığı ile POS'a girererek hediyelerini alabilecekler.


Sektörler:
Sayfa URL'si: