Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
BP Club ve Worldcard da 40TL’lik akaryakıt indirimi! - Basın Bülteni

BP Club ve Worldcard da 40TL’lik akaryakıt indirimi!

Tarih: 06.05.2011
BP - Worldcard yeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya, anlaşmalı BP istasyonlarından farklı günlerde 4 kez 100 TL ve üzere akaryakıt alan Worldcard sahibi BP müşterilerine kazanç sağlıyor.

BP ve Worldcard işbirliği ile gerçekleştirilen yeni kampanyada Worldcard üyesi olan BP istasyonlarından farklı günlerde ve dört kez tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alanlar, 40 TL’lik yakıt indirimi kazanacaklar.

01 Mayıs – 14 Haziran 2011 tarihleri arasında BP istasyonlarından Worldcard ile tek seferde yapılacak, dördüncü 100 TL ve üzeri alışverişten sonra, yine anlaşmalı BP istasyonlarında, 15 –25 Haziran 2011 tarihleri arasında aynı kart ile yapılacak en az 40 TL’lik ilk akaryakıt alımının 40 TL’si iade edilecek.

Kazanılan 40 TL, kampanya süresince harcama yapılan Yapı Kredi kredi kartına banka tarafından 2 Temmuz tarihinde yüklenecek. Bir müşteri birden fazla kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnız 1 kartı ile 1 kez faydalanabilecek ve aynı gün içinde yapılacak işlemlerden sadece biri kampanyaya dahil olabilecek. Kampanya’ya Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil iken, World Business kartlar ve birikmiş worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir.

Sektörler:
Etiketler: bp club , bp , club , bp türkiye , bp gaz , bp kampanya
Sayfa URL'si: