Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
BP Club üyelerine Turkcell’den hediye konuşma paketleri - Basın Bülteni

BP Club üyelerine Turkcell’den hediye konuşma paketleri

Tarih: 03.06.2010
BP Club üyeleri tek seferde 90 TL ve üzeri akaryakıt veya 75 TL ve üzeri otogaz aldıklarında Turkcell günlük 30 TL / 75 dakika konuşma paketi kazanacaklar.

BP Club Müşteri Ödül Sadakat Programı çerçevesinde, 29 Mayıs – 29 Haziran 2010 tarihleri arasında geçerli olmak üzere “Turkcell Günlük 30 TL / 75 dakika konuşma paketi” kampanyası başlattı.

Kampanya döneminde, BP Club programı üyesi istasyonlardan tek seferde 90 TL ve üzeri akaryakıt veya tek seferde 75 TL ve üzeri otogaz alan BP Club kart sahibi müşteriler Turkcell’den gün içinde kullanabilecekleri 30 TL / 75 dakika konuşma paketi kazanacaklar.

BP Club kartlarını kullanarak kampanyadan yararlananlar, kampanya boyunca Turkcell konuşma paketlerine hak kazanmalarını sağlayan işlemlerde aynı zamanda BP Club puanlarını kazanmaya da devam edecekler.

Tek seferde 90 TL ve üzeri akaryakıt veya 75 TL üzeri otogaz alan ve müşteriler, BP Club kartları ile puan kazanma işlemi gerçekleştirdiklerinde BP Club POS cihazından çıkacak puan kazanma slibinde yazan şifreyi, Turkcell hatlarından 2802 numarasına kısa mesaj ile gönderecekler ve en geç 48 saat içerisinde 30 TL / 75 dakika konuşma süresi hattına yüklenecek.

Günlük konuşma paketi, paket yükleme bilgilendirmesi mesajının ardından mesajın geldiği gün saat 23:59’a kadar geçerli ve 75 dakika konuşma süresi ile sınırlı olacak. Sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olan hediye konuşma paketlerinde müşteriler gün içinde kalan konuşma sürelerini *123*16# ‘yi arayarak öğrenebilecekler.

Sektörler:
Sayfa URL'si: