Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
BP Akaryakıt Türkiye, Vodafone “Kırmızı Avantaj” programının “Akaryakıt Program Ortağı” oldu - Basın Bülteni

BP Akaryakıt Türkiye, Vodafone “Kırmızı Avantaj” programının “Akaryakıt Program Ortağı” oldu

Tarih: 24.06.2011
11 Haziran-11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek ilk kampanyada BP Club Kart sahibi Vodafone aboneleri, BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alımlarında iki kat BP Club Puan kazanacaklar. Ayrıca, toplam 1.000 BP Club puanı geçen her BP Club Kart sahibine bir kereliğine ilave 200 puan hediye edilecek

BP Akaryakıt Türkiye, Vodafone’un abonelerine farklı sektörlerden lider markalar ile fırsatlar sunacağı “Kırmızı Avantaj” programında tek “Akaryakıt Program Ortağı” olarak yer aldı. Kırmızı Avantaj programı çerçevesinde, anlaşmalı program ortaklarıyla yıl içinde farklı dönemlerde çeşitli avantaj kampanyaları düzenlenecek. Bu çerçevede BP Akaryakıt Türkiye’nin “Akaryakıt Program Ortağı” olduğu ilk kampanya 11 Haziran 2011 – 11 Ağustos 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Kampanya döneminde, BP Club Kart sahibi Vodafone aboneleri, BP Club Kart programına üye BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alımlarında iki kat BP Club Puan kazanacaklar.
Ayrıca, kampanya dahilinde toplam 1.000 BP Club puanı geçen her BP Club Kart sahibinin kartına bir defaya mahsus olmak üzere ilave 200 puan hediye edilecek. Kampanyaya katılacak Vodafone abonesi olan BP müşterilerinin kazanacakları iki kat puanlar, anında kartlarına yüklenecek. 1.000 puanı aşanlara hediye edilecek 200 puan ise kampanya dönemi sonrasında 15 Ağustos 2011 tarihine kadar kartlarına yüklenmiş olacak.

Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone abonesi BP Club kart sahipleri, kartlarının 16 haneli numaralarını Vodafone 2802 kısa mesaj numarasına göndererek kampanyaya katılabilecekler.
Sektörler:
Etiketler: bp , bp akaryakıt , bp türkiye
Sayfa URL'si: