Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
BP Akaryakıt Türkiye den “daha fazla” istasyon - Basın Bülteni

BP Akaryakıt Türkiye den “daha fazla” istasyon

Tarih: 22.06.2011
BP Akaryakıt Türkiye, büyüme hedefleri çerçevesinde Türkiye genelinde son 8 ayda 60 yeni akaryakıt istasyonunu hizmete soktu.

BP Akaryakıt Türkiye, son 8 ayda 60 yeni istasyonu hizmete açarak Türkiye’de faaliyette olan istasyon sayısını arttırdı. BP’nin yeni istasyonları, kurumun global vizyonu doğrultusunda müşterilerine sunulan akaryakıt ürününden, istasyon çalışanlarına, üstün servis standartlarından, istasyonlarda kullanılan yapı malzemelerine kadar uzanan geniş bir yelpazade “daha fazlası”nı sunuyor.

Türkiye’de faaliyete geçtiği ilk yıldan bu yana her geçen yıl daha da büyüyen ve güçlenen BP Türkiye, ülkenin en büyük yabancı yatırımcı firmalarından biri konumunda. BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, BP Türkiye Akaryakıt Grubu olarak 2011 büyüme stratejileri doğrultusunda bayi ağlarına yeni yakıt istasyonları katmaya devam ederken, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı, ürün ve serviste sundukları kalite ile farklılaşma yaratmayı hedeflediklerini belirtti.

Richard Harding, “Tüm dünyada Ar-Ge yatırımlarımızla ürettiğimiz kaliteli ve verimli ürünlerimiz sayesinde BP bayileri her zaman müşterilerine “daha fazlası”nı sunma şansı buluyorlar. Son olarak pazara sunduğumuz yeni BP Ultimate yakıtları; BP Ultimate Eurodiesel, BP Ultimate Kurşunsuz 97 ve BP Ultimate Kurşunsuz 95 aracın kalbi olan motoru hiç olmadığı kadar iyi “temizler ve korur”ken motorun “en verimli” seviyede çalışmasına yardımcı oluyor. “Şimdiye kadarki en iyi yakıtlarımız” olarak tanımladığımız yeni BP Ultimate yakıtlar özel formülleri sayesinde motoru sıradan yakıtların beş katına kadar daha fazla temizliyor, koruyor, yakıt ekonomisi sağlıyor ve performansını artırıyor, ayrıca emisyonu da azaltıyor.”dedi.

2011 yılı için Türkiye’de “büyüme” stratejisi uyguladıklarını ve müşteri memnuniyetinin büyüme hedefinin en önemli ayaklarından biri olduğunu kaydeden Harding, “daha fazla” müşteri memnuniyetinin ancak “daha mutlu” bayiler ve çalışanlarla sağlanabileceğinin altını çizdi. Harding, bu amaçla uygulamakta oldukları gelişmiş işletme standartları ve verimliliği artırmaya yönelik programlar sayesinde müşteri memnuniyetini daha da artıracaklarını ifade etti.


Sektörler:
Etiketler: bp , bp akaryakıt , bp türkiye
Sayfa URL'si: