Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Bilyoner.com’da 7 güne 7 iPad Mini! - Basın Bülteni

Bilyoner.com’da 7 güne 7 iPad Mini!

Tarih: 17.07.2013
Türkiye’nin en çok kazandıran elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, Twitter üzerinden başlattığı yarışmayla 1 hafta boyunca her gün 1 adet iPad Mini hediye ediyor. 16 – 22 Temmuz tarihleri arasında, Bilyoner.com’un Twitter hesabı üzerinden sorulacak 10 soruya #bilyonerdetatilyok hashtag’iyle en hızlı cevabı veren kişi iPad Mini’yi kapıyor!

Bilyoner.com, iPad Mini kazandıran yarışmasıyla bu defa sosyal medya tutkunlarının kalbini çalıyor. 16 – 22 Temmuz tarihleri arasında devam edecek olan yarışmada, her gün 1 adet iPad Mini hediye ediliyor.

iPad Mini kazanmak için hızlı olmak ve Bilyoner.com’un Twitter hesabı üzerinden aralıklarla sorulan 10 soruyu #bilyonerdetatilyok hashtag’iyle, tek bir tweet’te cevaplamak yeterli oluyor. Cevapları yazmak için kullanıcıların tüm soruların bitmesini beklemeleri gerekiyor. Ayrıca Bilyoner.com tarafından sorulan soruların hepsinin retweet edilmesi de yarışmanın şartları arasında yer alıyor.

Yarışmaya Bilyoner.com’u Twitter’dan takip eden ve en az 30 takipçiye sahip olan Bilyoner üyeleri katılabiliyor. Yarışma bittikten sonra kazananlarla www.twitter.com/Bilyoner hesabı üzerinden iletişime geçilerek Bilyoner.com üye numaraları isteniyor. Ayrıntılı bilgi için https://www.bilyoner.com/kampanyalar/7gun7ipadmini.jspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni


Sektörler:
Sayfa URL'si: