Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Bilyoner.com, 6 şanslı üyesini birer arkadaşıyla Rio Karnavalı’na götürüyor - Basın Bülteni

Bilyoner.com, 6 şanslı üyesini birer arkadaşıyla Rio Karnavalı’na götürüyor

Tarih: 19.10.2009
Bilyoner.com 6. yılını benzersiz bir kampanyayla kutluyor.

15 Ekim – 30 Kasım 2009 tarihleri arasında tek seferde en az 6 TL’lik şans oyunu oynayan 6 talihli bilyoner.com üyesi, birer arkadaşıyla birlikte Rio Karnavalı’na gidiyor.

Türkiye’nin lider elektronik şans oyunları platformu bilyoner.com, üyelerine sunduğu sürpriz bir kampanyayla 6. yaşına merhaba diyor. 6 talihli bilyoner.com üyesi, yanlarında birer misafirleriyle beraber 12-18 Şubat 2010 tarihleri arasında Rio Karnavalı’na gidiyor. Eğlencenin merkezi Rio’ya gitme şansı yakalamak için 15 Ekim – 30 Kasım 2009 tarihleri arasında tek seferde en az 6 TL’lik şans oyunu oynamak ve sitedeki “Kampanyaya Katılmak İstiyorum” butonuna tıklamak yeterli. Rio Karnavalı için daha fazla şans yakalamak isteyenler daha çok şans oyunu oynuyor, eğlenceye daha hızlı koşuyor.

6 talihli bilyoner.com üyesi ve yanlarında götürecekleri birer misafiri Brezilya’ya THY ile uçacak, 5 yıldızlı harika bir otelde konaklayacak ve Rio Karnavalı’nda unutulmayacak anlar yaşayacaklar. Kampanyaya www.bilyoner.com internet sitesi, BilyonerLive, WAP, JAVA, iPhone, SMS, Digiturk Kanal 575 ve Müşteri Hizmetleri oyun kanallarından yapılan iddaa, SporToto ve TJK at yarışı kuponları ve alınan Milli Piyango biletleri dahil edilmiş bulunuyor. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi bilyoner.com sitesinden edinilebiliyor.

Sayfa URL'si: