Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Bilyoner hesabınıza para transferi yapın, Küba ya gidecek 5 çift arasında yerinizi alın - Basın Bülteni

Bilyoner hesabınıza para transferi yapın, Küba ya gidecek 5 çift arasında yerinizi alın

Tarih: 05.10.2011
Türkiye’nin en çok kazandıran elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, üyeleri ile Küba’yı keşfetmeye hazırlanıyor! 1 Ekim–15 Kasım tarihleri arasında sürecek olan kampanyaya katılan üyeler arasından çekilişle belirlenecek beş kişi, yanlarına birer arkadaşını alarak Küba’da rüya gibi bir tatil yaşayacak.

Türkiye’nin lider elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, eşsiz bir kampanyayla üyelerinin karşısına çıkıyor. 1 Ekim’de başlayıp 15 Kasım’a kadar sürecek olan kampanyada çekilişle belirlenecek 5 talihli üye, yanlarına birer kişi alarak Küba’ya gitme şansını yakalayacak. Kampanyaya katılmak isteyen üyeler, çekilişe katılma hakkını iki adımda kazanacak.

Her para transferine bir çekiliş hakkı

Öncelikle bankalarının internet şubesi aracılığıyla Bilyoner hesaplarına para transferinde bulunan üyelerin bir sonraki adımda, transfer ettikleri tutarın en az yarısı kadar şans oyunu oynamaları gerekiyor. Bu adımları izleyen üyeler, her para transferinin ardından bir çekiliş hakkı kazanıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve para transferi yapılabilen bankaları öğrenmek için www.bilyoner.com sitesinde bulunan “yardım” bölümü ziyaret edilebiliyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: