Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nden Ziyaretçilerine Yeni Yıl Armağanı…

Tarih: 07.01.2014
Her zaman heyecanlı ve çarpıcı aktivitelerin ev sahibi olan #BeylikdüzüMigrosAVM, yeni yılda da renkli aktivitelerine devam ediyor. 2014’ün ilk aktivitesiyle ziyaretçilerine unutamayacakları bir deneyim ve çok özel bir sohbet şansı yaşatacak olan ünlü astrolog Yasemin Boran, 2014’den beklenecekleri ve merak edilenleri yanıtlayacak.

Ziyaretçilere yıldızların hayatlarına olan etkilerini ve burçların uyumlarını anlatacak olan Yasemin Boran 18 Ocak Cumartesi günü 18.00-21.00 saatleri arasında Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayacak ve yıldız haritalarını çıkartacak.

18 Ocak Cumartesi günü 18.00-21.00 saatleri arasında, Yasemin Boran ile gerçekleşecek sohbette Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi ziyaretçileri “2014’de sizleri neler bekliyor? Kendinizi tanıyor musunuz? Doğru işlerle mi uğraşıyorsunuz? Zorluklarla nasıl mücadele ediyorsunuz? 2014’den beklentileriniz neler? Başka bir alanda daha başarılı olabilir misiniz? Yeteneklerinizin farkında mısınız? İnsan ilişkilerinde kendinizi ortaya koyuş biçiminiz ve davranışınız nasıl? Güçlü ve zayıf yanlarınız neler?” gibi sorulara cevaplar bulacaklar.

Sektörler:
Sayfa URL'si: