Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Beyazla tanımlanan bir yaşam için; Carmen - Basın Bülteni

Beyazla tanımlanan bir yaşam için; Carmen

Tarih: 26.08.2009
“Seni izledim. Kendimi keşfettim. Ben iki kişiyim. İkisi de senin yansıman. Bembeyaz aydınlık bir sabahım seni güne kavuşturan. Kaçacağın bir kuytuyum ben, köşede seni bekleyen. Kocaman bir sofrayım, her gün ayrı bir lezzetle buluşan. Gökyüzündeki yıldızım, geceyi aydınlatan. Şimdi bana bir kez daha bak. İyi bak. Ben hep seninleyim."

CARMEN ÖZEL SERİ “İyi dediklerinizi gözden geçirin… Daha iyisi Doğtaş Özel Seri” 37 yıldır mobilya sektöründe olan Doğtaş Mobilya “Ben yenilendim” konsepti ile tasarım ve kalitede farlılaşarak yoluna devam ediyor… Exclusive serisi ile tasarım ödülüne doymayan Doğtaş yine özel seri kapsamında yeni ürünleri müşterilerin beğenisine sunuyor… Beyazla tanımlanan bir yaşam için; CARMEN Orijinal beyaz lake ile evlerinizi rüyaya çevirecek Carmen; Doğtaş Özel Seri’nin en yeni modeli olarak showroomlarında dikkatleri üzerine topluyor.

Carmen’i hedef kitlenin beğenisine sunan DOĞTAŞ Pazarlama Müdürü Nevzat Yıldız ürünle ilgili; “ CARMEN beyazın rahatlatıcı ve aydınlık etkisini yaşamak isteyenler için tasarlanan yatak odası, yemek odası, tv ünitesi, salon ve köşe takımında oluşan bir Doğtaş Özel Serisidir. Panel grubunda(yatak-yemek odası, tv ünitesi) orijinal beyaz parlak lake ve meşe renk kombinasyonu tercih edildi. Menteşe ve raylı modüllerde çarpma ve sesi engelleyen stop sistemi, TV ünitesinde ve gardırop içinde özel aydınlatma sistemi uygulandı. Oturma grubunda; Nano teknoloji sayesinde leke tutmayan, saf sabunla kolayca temizlenen 5 yıl garantili kumaş ve diğer döşeme ürünlerine göre daha esnek - yumuşak olan 10 yıl garantili 35 HR sünger ve tüm modellerde 8 kademeli oynar başlık kullanıldı. Ayrıca yemek ve yatak odası takımları sektörde ilk kez tam 7 yıl garantili ki bu kadar uzun bir garantiyi verecek kadar güveniyoruz ürünlerimize. “ dedi.

Exclusive seri ile başlayan Doğtaş Özel Seri ürün gruplarına bu ayın sonunda yeni bir ismin daha ekleneceğini belirten Sn Yıldız her yıl yeni bir özel seri ile grubu genişleteceklerinin müjdesini verdi.

Sektörler:
Etiketler: mobilya , beyaz , özel seri , carmen
Sayfa URL'si: