Bebeğinizin Güvenliği için Her şey Kidcity’ de!

Tarih: 24.01.2012

Aileler için bebeklerinin güvenliği her şeyden önce gelir. Kidycity.com bebeklerinizin araba seyahatlerinde güvenli olmaları için çeşit çeşit oto koltuklarını beğeninize sunuyor. Dünyaca ünlü markalar ve yüzlerce çeşit ürün arasından bebeğinize uygun olanı seçin, gözünüz arkada kalmasın.
Bebeğinizin ulaşımını araba ile sağlıyorsanız onun güvenliğini garanti altına almalısınız. Bu noktada doğru oto koltuğunu tercih etmek büyük önem taşıyor. Bebeğiniz için seçeceğiniz oto koltuğunda estetik kaygılardan çok güvenlik kriterlerini ve bebeğinizin yaş grubuna uygunluğunu dikkate almalısınız.

Karayolları trafik yönetmeliğine göre 135 cm’den kısa olan tüm çocukların güvenlikleri için, araç koltuklarında oturma zorunluluğu olduğunu da unutmayın.
Bebeğinizin güvenliği için çeşit çeşit oto koltukları Kidycity.com’da!
Kidycity.com çocuk şehrinde bebeğinizin rahatı ve güvenliği için her şey düşünüldü. Doll, Maxi Cosi ve Concord marka onlarca çeşit oto koltuğu arasından bebeğinize uygun olan modeli seçin ve zahmetsizce satın alın. Unutmayın bebeğinizin güvenliği her şeyden önemlidir…
Farklı oto koltuğu modellerini görmek için hemen www.kidycity.com’u ziyaret edin!


Sektörler:
Sayfa URL'si: