Adres: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa Ticaret Merkezi No:11 C Blok – Maslak/İstanbul

Telefon: +90 212 604 34 64

Fax: + 90 212 304 22 00

Yetkili Kişi: Gezisitesi.com

Web: www.gezisitesi.com

Ekli Görseller & Dökümanlar

Bayram’da güney yarımkürenin bambaşka iklimlerine rüya gibi yolculuklar gezisitesi.com’da!

Tarih: 24.10.2008
Kurban Bayramı'nda 5 yıldızlı yüzen saraylarda 7 gün Karayipler 266€, 14 gün Güney Amerika programı 354€'dan başlayan fiyatlarla...

Online satış hizmetleriyle kısa zamanda kullanıcıların güvenini ve beğenisini kazanan gezisitesi.com, en iyi tatil ve seyahat ürünlerini en kolay şekilde ve en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Kışa merdiven dayadığımız günlerde farklı diyarlarda bambaşka iklimler yaşamayı dileyenler, gezisitesi.com'da 266 Avro'dan başlayan cruise turlarından faydalabiliyor.

gezisitesi.com'un, dünyanın dört bir yanına düzenlediği tur seçenekleri arasında Batı ve Güney Karayipler, Orta ve Güney Amerika, Antarktika, Avustralya-Yeni Zelanda, Uzakdoğu ve Kanarya Adaları bulunuyor.

Kaşiflerin keşif çizgisinden akıp giderken tek farkınız üzerinde bulunduğunuz cruise gemisinin Christopher Columbus'un gemisini hiç andırmaması olacak. İçerisinde kumarhane, yüzme havuzu, jakuzi, sinema, sauna, güzellik salonu, fitness center, barlar, pastane, restoran, gece kulübü ve disko dahil her türlü konforu sunan cruise gemileri sizi bambaşka diyarlara taşırken günlerin ne çabuk geçtiğini farketmek mümkün olmayacak.

Deniz tutkunlarının hayır diyemeyeceği cruise programlarıyla Columbus'un ayak bastığı Grand Cayman adasını keşfedecek, esrarlı Maya uygarlığının kalıntılarını gezecek, Meksika yemeklerinin tadına varabileceksiniz. Acapulco'da filmlere konu olmuş doğa harikası plajların keyfini de çıkarabilirsiniz. Güney Amerika kıtasını görmek isteyenler ise kıtanın en zengin kenti Santiago'ya uğrayacak, okyanus balıklarının tadını deneme fırsatı elde edecekler. Macellan Boğazı'ndan geçecek, La Cruz tepesinden boğazın ve kentin panoramik manzarasına ise doyamayacaklar. Daha da uçlara gitmeyi dileyenler ise en güney uç şehri Ushuaio'dan Cape Horn'a geçip, balinaları fotoğraflama şansı yakalayabilirler.

Dileyenler San Francisco'daki dünyanın en büyük Çin Mahallesini gezerken kıta içinde yeni bir kıtaya gitmiş gibi hissederken, güneyin de güneyi diyenler Antarktika'nın buzdağlarını yakından keşfedebilecekler.

'Mutlu tatil sitesi'nde uygun taksitler, kolay ödemeler
Gezisitesi.com, üyelerine seçenek bolluğu kadar ödeme kolaylıklarıyla da yardımcı oluyor. Kullanıcılar, tatil ücretlerini, kredi kartları ile peşin fiyatına taksit seçenekleriyle ödeyebiliyor. Ayrıca Gezisitesi.com, Türkiye'de hiçbir acentende de mevcut olmayan yurtdışı ve cruise turlarında vergi, sigorta ve vize ücretlerinde de peşin fiyatına taksit uygulaması gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra Gezisitesi.com, 700 YTL üzeri alışverişleri aynı anda 2 farklı kredi kartı ile ödeme olanağı sunuyor. Gezisitesi.com, bazı bankalarla yaptığı anlaşmalar kapsamında kullanıcılarına, birikmiş puanlar ile ödeme yapma imkânı da tanıyor. Ayrıntılar, www.gezisitesi.com adresinden öğrenilebilir.

gezisitesi.com

gezisitesi.com, İnternet tur operatörlüğü kapsamında, seyahat ve tatil ürünlerini tüm İnternet kullanıcılarına sunma hedefiyle kurulmuştur. Site, tüm tüketicilere yurtiçi ve yurtdışı tur, cruise (gemi seyahati) paketleri, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları, e-bilet, araç kiralama, paket gezi turları, günübirlik tatil, eğlence, dinlence, doğa turları, konaklamalı kültür ve sağlık seyahat ürünlerini online olarak satın alma fırsatı sunmaktadır. Siteye www.gezisitesi.com adresinden ulaşılabilir.


Sayfa URL'si: