Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Bayramda da sağlıklı olmak için “Beypazarı Maden Suyu“ için - Basın Bülteni

Bayramda da sağlıklı olmak için “Beypazarı Maden Suyu“ için

Tarih: 01.12.2009
En lezzetli ve en doyurucu bayramlardan biri olan Kurban bayramında sağlığınızı ihmal etmeyin. Vücudunuz için gerekli olan minerali almak için “Günde en az 2 şişe” Beypazarı Doğal Mineralli Maden Suyu için.

İçeriğinde bulunan 2767,50 mg/lt mineral değeri ile yönetmelikçe belirlenen “zengin mineralli maden suyu” kategorisine giren Beypazarı Maden Suyu 1957 senesinden bu yana teknolojinin sunduğu yenilikleri en iyi şekilde değerlendirip kendini sürekli geliştirerek tüketiciye en iyisini sunmaya çalışıyor. Doğal mineralli maden suyu zengin magnezyum içeriği sayesinde kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu bir etkiye sahiptir. Kalsiyum zengini maden suları kemikleri sağlamlaştırarak osteoporozdan koruyor ve hamileler, gelişim çağındaki çocuklar, emziren anneler için özellikle tavsiye ediliyor. Günün her anında her zaman içilmesi gereken maden suyu sağlığınızı korurken cildinizin güzelliği içinde önem taşıyor. Kışın soğuk ve rüzgârın etkisiyle kuruyan cildinize uygulayacağınız maden suyu cildi temizlerken gergin ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Maden suyu ile cildinizi yıkayıp kendi halinde kurumaya bıraktığınızda ciltteki pürüzleri yok edip yorgun ve solgun görünümü ortadan kaldırıyor, ayrıca cildi yenileyerek yaşlanmayı geciktiriyor.

Zengin mineral değerleri sayesinde vücudunuza dinçlik kazandıran, yemeklerden sonra içildiğinde ise rahatlamanıza yardımcı olan maden suyu, Bayramda misafirlerinize ikram edeceğiniz tatlının yanında sunacağınız hoş bir lezzettir. İster sade, isterseniz Meyve aromalı çeşitlerini gün boyu tüketebileceğiniz Beypazarı Doğal Maden Suyu bayramda da evinizden eksik etmemeniz gereken önemli bir ürün.

Sağlıklı bir bayram geçirmeniz için günün her anında Beypazarı Doğal Maden Suyu için…

Sektörler:
Sayfa URL'si: