Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Atasay, yeni ürünü “Atasay Nazar Alyans”la pazar payını artırıyor - Basın Bülteni

Adres: Merkez Mah. Sedir Sok. No: 7 Yenibosna - İSTANBUL

Telefon: 0212 652 33 66 (pbx)

Web: www.atasay.com/

Ekli Görseller & Dökümanlar


Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Atasay, yeni ürünü “Atasay Nazar Alyans”la pazar payını artırıyor

Tarih: 11.06.2009
“Vur tahtaya, Atasay Nazar Alyans’la bir yastıkta koca…” sloganı ve ürünlerin içine yerleştirdiği nazar boncuğu ile kuyum sektöründe bir yeniliğe daha imza atan Atasay, yeni ürün gurubuyla alyans sektöründeki pazar payını daha da güçlendirmeyi planlıyor…

Kuyum sektörünün öncü ve lider şirketi Atasay, Alyanz markalı ürünlerinde dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ürünlerin içine nazar boncuğu yerleştirdi. Yüzüklerin iç kısmına özel bir teknikle seramik nazar boncuğu yerleştiren Atasay, bu uygulaması ile de bir ilke imza attı.

Vizyona giren reklam filmiyle dikkat çeken ve yepyeni bir konsept olan “Atasay Nazar Alyans” ile sektöre yeni bir ivme kazandıran Atasay, tescilli ürünü ile alyanstaki pazar payını artırmayı hedefliyor.

Özlem Süer danışmanlığında dünya trendlerini takip ederek tasarımlarını hayata geçiren Atasay Tasarım Ekibi, yeni evlenecek çiftler ve alyansını değiştirmek isteyenler için nazar boncuklu alyans tasarladı.

Sezonun alyans modasını parmaklara taşıyan Atasay Nazar Alyans sarı, beyaz ve kırmızı altın seçeneklerinin yanı sıra mat ve parlak alternatifler de sunuyor. Tercih edenler için ise pırlanta taşlarla bezenen nazar boncuklu tasarımlar da hazırlandı.

Aşıkları nazarlardan koruyacak ve bir yastıkta kocatacak “Atasay Nazar Alyans”a sahip olmak için Türkiye çapındaki 117 Atasay mağazasından veya Alyanz satış noktalarından birine uğramak yeterli.

Sayfa URL'si: