Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Ataköy Marina Park, Sansendo Restaurant ile şenlendi. - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Sansendo Restaurant

Ekli Görseller & DökümanlarAtaköy Marina Park, Sansendo Restaurant ile şenlendi.

Tarih: 31.07.2012
Sansendo’da mekanın ayrıcalığı ve lezzetleri şimdiden müdavini olmanıza sebep.

Ataköy Marina Park Sansendo ile şenlendi… Sansendo’da mekanın ayrıcalığı ve lezzetleri şimdiden müdavini olmanıza sebep. Türkiye’deki Café&Restaurant anlayışına yeni bir soluk getiren Sansendo, dünyanın en seçkin ve bilindik tatlarını kendi tarzı ile lezzet şölenine dönüştürüyor. Üstelik Sansendo, içinde barındırdığı Delicatessen, Patissiere ve Butcher bölümleri ile bu keyifleri evinize taşımanızı sağlıyor.

Sansendo ’da herşey isteğiniz ve keyfinize layık. Sansendo Restaurant Mönüsü’nün ayrıcalıklı tatları damağınızda iz bırakırken, mekanın konsepti sizi büyülüyor. Sansendo Uluslararası Kahvaltı Festivali ile de bir ilke imza atıyor. Fransa, Amerika, Brezilya, ve tabi ki Türkiye’nin kahvaltı lezzetlerini beğeninize sunuyor. Farklı kültürlerin, muhteşem lezzetlerini tatma fırsatını sağlıyor.

Sabahın erken saatlerinden, gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet veren Sansendo, Türkiye’de ilk defa görücüye çıkan Elektronik Tablet Mönüleri ile de ayrıcalığını hissettiriyor.

Keyifli bruchlarınızın, lezzetli buluşmalarınızın, gurme şarap ve peynir tadımlarınızın, lounge müzik eşliğinde içkilerinizi yudumlamalarınızın buluştuğu Sansendo, dj performansı ile de Perşembe, Cuma, Cumartesi gecelerinizi ayrıcalıklı ve unutulmaz kılıyor. Canınız ne zaman, ne isterse istesin. Sansendo’ da mutlaka size ait birşey var!

www.sansendo.com.tr

0212 661 00 10

Sektörler:
Sayfa URL'si: