Yetkili Kişi: Pamira Park Su Evleri

Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Assos ile Gelibolu arasında modern Troya hazinesi; Pamira Park Evleri

Tarih: 07.02.2012
Alternatif yaşam arayanlara, Çanakkale’de, su ve yeşil ile çevrili, özgün mimarisiyle lüks ötesi villalar…

Anadolu’nun ünlü antik kentlerinden Troya, yüzyıllar sonra aynı topraklarda, su, doğa ve modern mimari tasarımın buluşması ile yeniden hayat buldu. Çanakkale Boğazı’nın yanıbaşında Güzelyalı’da, Plast&Form Mimarlık tarafından, Troya’dan ilham alan özgün mimarisi ve yüksek yaşam standartlarında gerçekleştirilen Pamira Park Su Evleri projesinde, inşaatı tamamlanan malikaneler ve triplex ikiz villalar, 150 bin lira peşinat ve 18 ay yüzde 0 faiz avantajı ile satışa sunuldu. Pamira Park Evleri’nin, proje aşamasındaki ikinci etabı Kuğu Evleri’nde de, dublex villaların 225 bin liradan başlayan cazip fiyatlar ve 60 aya varan 0 faizli vade seçenekleriyle satışına başladı.

Pamira Park Evleri projesi, İstanbul, İzmir ve Bursa’ya karayolu ile 3,5 saat, uçak ile sadece 30 dakika uzaklıkta olan bölgeyi, daha çok şehrin stresinden uzaklaşmak için, Assos ve Gelibolu’ya yaptıkları keyifli turistik gezilerden tanıyan metropol sakinlerine, büyük kentlerde bile eşine az rastlanır alternatif bir yaşam konforu sunuyor. Su ile iç içe bir yaşamın hüküm sürdüğü projedeki yüzme havuzlarından biri, bin metrekarelik dev bir alanı kaplarken, antik çağlardan günümüze, doğaya hayat vererek, bereket ve bolluk getirdiğine inanılan su, projenin ana temasını oluşturuyor. Plast&Form Mimarlık’ın Pamira Park Evleri projesi, modern mimari yorumu ile antik Troya’yı, günümüze yansıtan şirket ortağı Mimar Özlem Vural’ın imzasını taşıyor.

Denize 50 metre uzaklıkta, 22 dönümü yeşilliklerle kaplı 25 dönümlük arazi üzerinde inşaatı tamamlanan Pamira Park Su Evleri, 6 malikane ve 18 triplex ikiz villadan oluşuyor. Benzersiz havuzları, göletleri, sular içinde yüzen kuğularıyla, sıradışı bir proje olan Pamira Park Su Evleri projesinde, her biri 600 metrekarelik 6 adet malikane ile 300 metrekarelik 18 adet ikiz tripleks villa yer alıyor. Malikaneler salon, yemek, çalışma ve hobi odalarıyla, sauna ve fitness alanlarının yanı sıra 5 yatak odasına sahip bulunuyor. Triplex ikiz villalarda ise 4 yatak odası bulunuyor. Üç farklı renk seçeneğinde, entegre cihazlarla donatılmış mutfaklarda, teknolojik sıcak saklama çekmecesi, sürpriz konfor özelliklerinden sadece birini oluşturuyor. Her biri farklı tarz ve konsepti yansıtan banyolar, çok özel butik tasarım ürün ve malzemelerle, sıra dışı yaşam alanlarına dönüştürülüyor. Buharlı masaj ve şok banyoları, sauna, jakuzi, sinema ve fitness alanları, evde keyifle ve zevkle zaman geçirmek için gerekli her şeyi sağlıyor.

Pamira Park Su Evleri, çeyrek asırlık deneyimi ile 2002 yılından bu yana Çanakkale’de bir çok lüks ve konsept konut projesi gerçekleştiren Plast&Form Mimarlık tarafından, altyapı, dekorasyon, ısınma ve yalıtımda, depreme dayanıklı, sağlıklı, konforlu ve çevreci niteliklere sahip, en son teknoloji ürünü malzeme ve sistemler kullanılarak inşa edildi. Projede, malikanelerin fiyatları 1 milyon liradan, triplex ikiz villalar ise 650 bin liradan başlıyor. Oturumun başladığı projede, devam eden kampanya kapsamında, 18 aya kadar yüzde 0 faiz avantajı sağlanıyor.

Pamira Park Kuğu Evleri, 225 bin liradan başlıyor

Pamira Park projesinin ikinci etabı olan, Pamira Park Kuğu Evleri’nin satışı da cazip fiyat ve vade seçenekleriyle başladı. Gerçekleştirilen kampanya kapsamında, projede 115 metrekarelik B tipi villaların fiyatları 225 bin lira ile 295 bin lira, 220 metrekarelik A tipi villaların satışları da 500 bin lira ile 550 bin lira arasında değişiyor. Kampanya kapsamında, Pamira Park ayrıcalığını yaşamak isteyenlere 15 bin lira ile 65 bin lira arasında peşinat ve 36 ay ile 120 ay arasında değişen vade seçenekleri sunuluyor. Ayrıntılı bilgi ve proje ziyareti için Pamira Park Satış Ofisi’ne 0286 217 40 16 numaralı telefon, www.pamirapark.com internet adresi ve info@plastform-mim.com e-mail adresinden ulaşılabiliyor.

Sektörler:
Sayfa URL'si: