Aşkınızı Damak Sevgililer Günü Çikolatasıyla Anlatın

Tarih: 05.02.2010
Sevgililer Günü’nde lezzetli bir armağan vermek isteyenler için Çikolata ile Fıstığın Efsanevi Aşkı DAMAK’tan yepyeni bir ürün:

Minik DAMAK kalplerinden oluşan DAMAK hediyelik çikolataları…


Sevgililer Günü’nde aşkını çikolata ile anlatmak isteyenlere DAMAK çok özel bir seçenek sunuyor… Minik kalpler şeklinde Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen DAMAK Sevgililer Günü Hediyelik Çikolataları…

Çikolata severler bu hediyelik çikolata paketlerinin içerisinde aşkı anlatmanın en tatlı yolu olan yoğun çikolatalı, bol fıstıklı minik DAMAK kalplerini bulabilecekler.

77 yıldır 7’den 70’e herkesin gönlünde ayrı bir yer edinen DAMAK, daima mutluluğun ve aşkın sembolü oldu. DAMAK bu Sevgililer Günü’nde de sevgilisine hoş bir sürpriz yapmak isteyenlerin yanında olacak ve bu özel güne ayrı bir lezzet katacak.

Efsanevi aşkın sembolü…


70’lerdeki beyaz ambalajı ve uzun çubuklu harfleriyle hafızalara kazınan DAMAK, yıllardır her yaştan insanın en sevdiği fıstıklı çikolata oldu… Geçmişten bu yana sevgiyi anlatmanın en tatlı yolu olan DAMAK pek çok insanın anılarında da çok önemli bir yere sahip. Araştırmalar DAMAK’ın Türk insanı için çikolatadan çok daha fazlasını ifade ettiğini gösterirken, DAMAK Türk insanı için efsanevi aşkın sembolü olarak algılanıyor…

Sektörler:
Etiketler: damak
Sayfa URL'si: