Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Aşkın ve kahvenin özel buluşması “Costa Coffee“ - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Kılıç Arslantürk

Ekli Görseller & Dökümanlar


Aşkın ve kahvenin özel buluşması “Costa Coffee“

Tarih: 07.09.2009
AŞKIN VE KAHVENİN EN ÖZEL BULUŞMASI

“COSTA COFFEE”

Aşkın ve kahvenin tadına varmak isteyenler Costa Coffee’de buluşuyor…

Sevgilinizle yaptığınız her şey özel ve keyiflidir. Hatta bir fincan kahve içmek bile çok farklı olabilir.

Costa Coffee’nin Sevgililer günü için özel olarak yarattığı üzeri beyaz çikolata ve kırmızı kalp şekerlemelerle kaplı yumuşacık muffinlerini, kalp şeklinde marmelatlı cookielerini

ve eşsiz Costa kahvelerini denemenin tam zamanı…

Dünyadaki lider kahve zincirlerinden biri Costa Coffee geçen ay Palladium Alışveriş Merkezinde açılan mağazasıyla artık Türkiye’de. Sadece İngiltere’de 712 mağazaya sahip olan Costa Coffee, 26 ülkede 1200’ü aşkın mağazasıyla dünyaya eşsiz lezzetlerini yaymaya devam ediyor. Üstelik bu sevgililer gününde sevgilisine aşkını en tatlı haliyle ifade etmek isteyenler için, üzeri beyaz çikolata ve kırmızı kalp şekerlemelerle kaplı yumuşacık muffinler, kalp şeklinde marmelatlı cookieler ve eşsiz kahve harmanı tüm sevgilileri Costa Coffee’de bekliyor.

Otomatik makinelerle değil kahve aşığı uzman baristalar tarafından, günlük süt ile hazırlanan kahveler, en taze, en leziz malzemelerden yapılmış gerçek İtalyan panini seçenekleri, tadına doyum olmaz, benzeri olmayan muffinler ve daha neler neler! Üstelik bu lezzetli muffinleri yerken fazla yedim düşüncesiyle kendini kötü hissedenler için Costa Coffee’nin bir sürprizi daha var. Lezzetli mini muffinler! Bu mini muffinler sadece lokmalık oldukları için yerken fazla yedim düşüncesini de yok ediyorlar.

Artık bu özel günde ne yapsak diye düşünmeyin Costa’nın eşsiz kahve harmanı ile hazırlanan mükemmel bir kahveyi sevgilinizle beraber yudumlamak ve Costa’nın tadına doyum olmaz lezzetleriyle tanışmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz!

Sayfa URL'si: