Aşkın tatlısı Domino’s Pizza’dan…

Tarih: 04.02.2010
Sevgilisini benzersiz ve baş döndürücü bir çikolata lezzetiyle etkilemek isteyenlere Domino’s Pizza ideal bir Sevgililer Günü tatlısı sunuyor.

Domino’s Pizza’nın çikolatalı suflesi akışkan çikolatasıyla, aşıkların vazgeçemeyeceği tatlılardan. Kendine has tarifi ve hazırlanışıyla bugünü dek denediğiniz tüm tatlılar arasında en özel yere sahip olacak olan Domino’s Pizza’nın çikolatalı suflesi 6 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Kimi zaman onunla kendimizi ödüllendiririz, kimi zaman da mutlu olmak için ona sığınırız… Çikolata aşık olduğumuz ya da yalnız olduğumuz her zaman yanımızda olan yegane dostumuzdur. Sevgililer Günü’nde aşkını çikolatanın benzersiz lezzetiyle pekiştirmek isteyenlere Domino’s Pizza benzersiz bir seçenek sunuyor. Domino’s Pizza’nın çikolatalı suflesi içindeki akışkan sıcak çikolatasıyla sevgilisine ya da kendisine baş döndürücü bir lezzet armağan etmek isteyenleri bekliyor.

Pizza keyfini bütünleyen bir lezzet olarak pizzaseverlerden de müthiş ilgi gören Domino’s Pizza’nın çikolatalı suflesi, pizza keyfinize keyif katıyor. Bu özel keyfi, sevgilinizle baş başa evinizde tatmak istiyorsanız, Domino’s Pizza suflenizi fırından çıktığı sıcaklığıyla 30 dakikada evinize teslim ediyor ve gecikme durumunda bir sonraki siparişinizden ücret almıyor.


Sektörler:
Etiketler: dominos , çikolata
Sayfa URL'si: