Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Aşkın Büyüsü Tag Heuer Eyewear ile Gözlerde - Basın Bülteni

Adres: Fişekhane Cad. Yakut Aralığı Sok. Ümit Apartmanı No: 1 K.4 D.14 Bakırköy İstanbul

Telefon: 212 444 0 485

Fax: 212 444 0 485

Yetkili Kişi: Arzu Hancıoğlu

Web: www.4youreyes.com.tr/

Ekli Görseller & DökümanlarAşkın Büyüsü Tag Heuer Eyewear ile Gözlerde

Tarih: 29.01.2009
Sevenler bilir… Bir erkege yakışacak en iyi gözlüğü ona en aşık kadın seçebilir… Tag Heuer gözlükleri en aşık alıcılarını bekliyor…
Spor ve Lüks Dünyasının İkonlarından TAG Heuer, Bakışlarınızı Kontrol Altına Alıyor. Modanın Değişen Trendlerini gözlük koleksiyonlarına yansıtan TAG Heuer, Sevgililer Günü’ne özel, kırmızı optik ve güneş gözlük koleksiyonu ile farklılık yaratmaya devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkınıza Tag Heuer gözlükleri ile renk katın…
TAG Heuer koleksiyonunun en önemli özelligi Formula 1 araçlarının lastiklerinin hammaddesi, ekstra esnek, dayanıklı bir materyal olan Elastomer ile kaplanan beta titanyum saplar ve ergonomik entegre menteseler ile yüze rahatça oturarak kullanıcıya konforlu kullanım ve hareket rahatlığı sağlıyor.
TAG Heuer Curve modellerinin çerçeveleri tamamen titanyumdan üretilmekte ve bazıları seramik ile kaplıdır. Bu sayede sağlamlık konusunda da rakipsizdir. Zenith modelleri ise tek parça camdan oluşmasına rağmen orta kısımda yer alan titanyum köprü sayesinde diğer tüm çerçevesiz gözlüklerden 6 kat daha dayanıklıdır.
TAG Heuer’in yüzde hissedilmeyecek kadar hafif olan, yüksek performanslı çerçevesiz cam modelleri, ve ısıtılmasına gerek duyulmadan 3 boyutlu olarak ayarlanabilen 8 farklı renk alternatifli saplarıyla, Cruve ve Zenith serilerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Ayrıca Track ve Reflex gibi optik serilerinde de aynı rahatlığı ve renk alternatiflerini sunan TAG Heuer özellikle kendine özgü olan kırmızısı ile dikkat çekiyor.
Estetik tasarımlarıyla bakışlarınızı çarpıcı kılan marka, Sevgililer Günü’nde birbirinden farklı model ve renk seçenekleriyle şık yüzler yaratacak.
Sevgilinize özel en değerli hediyeyi seçme fırsatını kaçırmayın!
Modellerin satış fiyatı: 580 ve 995 TL arasında değişiyor.

Sayfa URL'si: