Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Arkadaşına Öner, Birlikte Kazan! - Basın Bülteni

Arkadaşına Öner, Birlikte Kazan!

Tarih: 21.02.2014
Türkiyenin en çok kazandıran sitesi Bilyoner.com un üyeleri artık daha da çok kazanıyor! Bilyoner.com arkadaşlarını davet eden üyelerimiz, yeni üye olan arkadaşının aldığı ilk Milli Piyango bileti ile hem kendisine hem de arkadaşına 1 çeyrek Milli Piyango bileti kazandırıyor.

Nasıl mı?


Arkadaşlarınızı sosyal medya üzerinden davet etmek istiyorsanız, size özel davet linkinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşıp, arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Eğer Gmail kullanıcısıysanız, “Kolay Liste ile Kazanmaya Başlayacağım” seçeneğine tıklayarak, rehberinize kayıtlı arkadaşlarınıza toplu şekilde ulaşıp davet edebilirsiniz.

E-Posta adresini bildiğiniz arkadaşlarınıza E-Posta Adresini Girerek Kazanmaya Başlayacağım butonunu kullanarak, davetiyenizi gönderip, birlikte kazanabilirsiniz. Gönder butonuna tıkladığınızda, arkadaşlarınıza otomatik olarak davetiyenizi içeren bir E-Posta gönderilecektir.

Davet ettiğiniz arkadaşınız, size özel davet linkiniz üzerinden Bilyoner.com a üye olup Milli Piyango bileti satın alınca, hem siz hem de arkadaşınız 1 er adet Çeyrek Milli Piyango bileti kazanacaksınız.

http://www.bilyoner.com/kampanyalar/mp-referral.jspxSektörler:
Sayfa URL'si: