ArenaPark’tan birinci yılında Kia Sportage

Tarih: 06.07.2012
ArenaPark birinci yılına özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında ziyaretçilerine son model Kia Sportage jeep’in yanı sıra süpriz hediyeler veriyor. ArenaPark’ın ‘Yeni tren, Yeni sportage’ adını taşıyan kampanyasını Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Selim Gülgören açıklayacak

Ağustos ayında birinci yaşını kutlamaya hazırlanan ArenaPark, çok özel bir etkinliğe imza atıyor. Etkinlik kapsamında bir kişiye son model Kia Sportage jeep hediye ediliyor. ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin ‘Yeni trend, Yeni sportage’ adını taşıyan kampanyasını Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Selim Gülgören açıklayacak. 7 Temmuz Cumartesi günü saat 17.00’da ArenaPark’ta hayranlarıyla biraraya gelecek olan Gülgören, en sevilen şarkılarını da seslendirecek.

ArenaPark’ın ‘Yeni trend, Yeni sportage’ kampanyasına katılmak için Trend Card sahibi olmak gerekiyor. ArenaPark’ın alışveriş kartı olan Trend Card’a Danışma Masası’na başvurarak ücretsiz sahip olunabiliyor. Trend Card ile 7 Temmuz-31 Ekim tarihleri arasında toplamda 50 lira ve üzeri alışveriş yapan herkes kampanyaya katılabiliyor.

Puanlar Trend Card’ta birikiyor

Kampanya bitiminde katılımcılar arasında Noter huzurunda yapılacak çekilişle bir kişi son model Kia Sportage jeep’in sahibi olurken, süpriz hediyeler de Trend Card sahiplerini bekliyor. Alışveriş yaptıkça puan biriktiren ve hediye kazandıran Trend Card, ArenaPark ziyaretçilerine vereceği süpriz hediyelerle gönülleri bir kez daha fethetmeye hazırlanıyor. Küçükçekmece Atakent’in ilk ve tek alışveriş merkezi ArenaPark’ta, ulusal ve uluslararası markalara ait 100 mağaza yer alıyor.


Sektörler:
Sayfa URL'si: