Aqua City 2010 web sitesine Amerika’dan üstün başarı ödülü

Tarih: 30.10.2009
Sinpaş GYO ödüle doymuyor… Amerika’da gerçekleştirilen en iyi web sitesi yarışmasına, Aqua City 2010 projesi ile katılan Sinpaş GYO, gayrimenkul sektöründe “üstün başarı” ödülünün bir kez daha sahibi oldu. Geçen yıl aynı yarışmada Bosphorus City ile ödül kazanan firma, Aqua City 2010’un resmi internet sitesi www.aquacity2010.com.tr ile dizayn, içerik ve kullanılabilirlik kategorilerine göre 2009 “üstün başarı” ödülü aldı.

Aqua City 2010 tüm kategorilerde başarısını kanıtladı…


Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu Sinpaş GYO, Bosphorus City’den sonra bu yıl ikinci kez Çekmeköy-Sancaktepe bölgesinin yeni su medeniyeti Aquacity 2010 web sitesi ile aldığı üstün başarı ödülüyle “en iyi olmanın” onurunu taşıyor. Tasarım, içerik ve kullanılabilirlik kategorilerinde başarılı bulunan web sitesi, alanında profesyonel ve dünyaca ünlü kişilerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirildi. Aqua City 2010, “Tasarım kategorisinde” renk, fotoğraf kalitesi ve yazıların görünümü, “içerik kısmında” konunun güçlü olması, sıkıcı olmaması, ürünlerin, seslerin, animasyonların, videoların, hizmetlerin ve linklerin doğru yerleştirilmesi ve “kullanılabilirlik” kısmında ise sayfanın hızlı yüklenmesi ve kullanıcıların aradıklarını kolaylıkla bulabilmesi kriterlerinin hepsinden tam puan aldı.

“En Güzel Tasarım Ve Rahat Kullanılabilir Web Sitesi”

Mavi ile yeşili bir arada birleştiren ve görsel sunumuyla ön plana çıkan “Aqua City 2010” web sitesi tanıtım filmiyle ziyaretçileri büyülüyor. Yalnız Türkiye ile sınırlı kalmayan web sitesi yabancılar içinde başvuru formu oluşturarak yurtdışı hizmet olanağı da sağlıyor. Bunun yanı sıra görüşme talep formunu doldurup istediğiniz saatte randevu alıp iletişime geçebiliyorsunuz.. Günlük bazda yoğun bir ziyaretçi trafiğine sahip olan Aqua City 2010 web sitesi, sorunsuz ve hızlı bir gösterim sunuyor ve aynı anda çok sayıda on-line ziyaretçiye bilgi aktarımı sorunsuz olarak yapılabiliyor.

Daha detaylı bilgi için;


Aqua City 2010 Galeri: 0216 622 71 01

Web : www.aquacity2010.com.tr

Sayfa URL'si: