Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Anneler, Kayseri Park’ta eğlenirken kazanacak - Basın Bülteni

Anneler, Kayseri Park’ta eğlenirken kazanacak

Tarih: 07.05.2012
Kayseri Park, 11-12-13 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği Dart Oyununda başarılı olan ziyaretçilerine Anneler Gününe özel seçilmiş birbirinden değerli hediyeler kazandıracak. Oyuna katılmak için 100 liralık alışveriş yapmak yeterli olacak

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği etkinlikle bu yıl annelerin kalbini tam 12’den vurmaya hazırlanıyor. Orta Anadolu’nun buluşma merkezi Kayseri Park, Anneler Günü etkinliği kapsamında ‘Dart Oyunu’ düzenliyor. Oyuna katılmak için 11-12-13 Mayıs tarihleri arasında aynı gün içerisinde Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve standlardan toplamda 100 liralık alışveriş yapmak yeterli olacak. Dart oyununda başarılı olan ziyaretçileri, Anneler için özel olarak seçilmiş birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Her şey anneler için

Dart oyununda başarılı olan ilk 50 kişiye So Chic’den 25 liralık hediye çeki verilirken, beş kişi Kayseri Park’ta bulunan Salon Euro Stil’den cilt bakımı, 10 kişi fön, 10 kişi saç bakımı, 5 kişi saç kesimi, 5 kişi manikür, 5 kişi de pedikür kazanacak. Ayrıca Anneler Günü’ne özel olarak Sevil Parfümeri’den isteyen herkese ücretsiz makyaj ve cilt bakımı yapılacak. Bunun yanı sıra Sevil, ‘Dart atma oyunu’nda başarılı olanlara bir adet parfüm, 9 adet ruj, 5 adet fondoten, 5 adet allık, 5 adet far, 5 adet göz kalemi ve 5 adet de rimel hediye edecek.


Sektörler:
Sayfa URL'si: