Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantı İçin Ümraniye Av Köşkünde Buluştu - Basın Bülteni

Adres: Tantavi Mah. Bosna Bulvarı. No:2Ümraniye / İSTANBUL

Telefon: 0 216) 443 56 00

Fax: ( 0 216) 335 32 76

Yetkili Kişi: Ümraniye Belediyesi İstanbul

Web: www.umraniye.bel.tr

Ekli Görseller & Dökümanlar

Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantı İçin Ümraniye Av Köşkünde Buluştu

Tarih: 03.12.2014
Her ay bir ilçenin ev sahipliğinde gerçekleşen Anadolu yakası Belediye Başkanları Toplantısı bu ay Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Canın ev sahipliğinde Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleşti. Bölgenin sorunlarını ve yeni projeleri masaya yatıran Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantısı oldukça verimli geçti.

Belediyeler arasında; uygulamada birliktelik, koordinasyon, yardımlaşma, diyalog ve bilgi alışverişinin sağlanması amacıyla 14 yıldır gerçekleştirilen toplantıların bu ayki ev sahibi Ümraniye Belediyesi oldu. Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleştirilen toplantıya ev sahibi olarak Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Canın yanı sıra, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Selim Temurci, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Öztürk Oran, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Öztunç ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkan yardımcısı Mehmet Çelik katıldı.

Toplantıda belediye başkanları arasında deneyim paylaşımı ve istişareler gerçekleştirildi. Aynı zamanda yerel yönetim alanındaki yeni gelişmeler, Anadolu yakasının sorunları, ortak projeler, çözüm yolları, yeni proje ve hizmetler gibi konular masaya yatırıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, toplantı sonrasında misafirlerine Av Köşkünü gezdirdi ve köşk hakkında bilgiler verdi. Ayrıca Başkan Hasan Can, Belediye Başkanlarına Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursu hocaları tarafından yapılan Rize yöresine ait el örgüsü feretiko işlemeli masa örtüsü hediye etti.Sektörler:
Sayfa URL'si: