Ekli Görseller & Dökümanlar

Diğer bültenler
eklenilen başka bülteni yok.

Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi

Tarih: 29.10.2017
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi

İnternette aradığımız zaman bulamadığımız, hayatımızda pek önem vermediğimiz ancak yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz ürünleri bulabileceğimiz bir site var. 1dahasoyle.com, farklı ve ilginç tasarımlı ürünleri hayatımıza dâhil etti.

Geri İade Garantili Ürünler

Teknoloji geliştikçe internette daha fazla süre harcıyoruz. Buna bağlı olarak alışveriş alışkanlıklarımız da değişiyor. İşte bu alışkanlıkları değiştirecek bir başka site daha var. 1dahasoyle.com sitesinde ilginç tasarımlı ürünler ve enteresan hediyeler bulabiliyoruz. Ev ve ofis gereçlerinden elektronik ürünlere, giyim ve aksesuardan televizyon gereçleri ve hobi, oyuncak gibi geniş yelpazede seçeneğe sahibiz. Sitedeki ürünler stoklandığı için hızlı teslimat yapılıyor ve sorgusuz sualsiz geri iade garantisi ile tüketiciye ulaşıyor.

Hediyelik Eşyada Yenilikçi Ürünler

Sitenin kurucu ortağı Yüksek Mühendis Bilal Dadanlar, insanların birbirlerine sıradan hediyeler vermelerinin önüne geçmek için böyle bir girişimi başlattıklarını söyledi. Dadanlar, “2015 yılının 14 Şubat’ında fark ettik ki herkes birbirine aynı tarzda hediyeler veriyordu. Bizde daha farklı ne yapabiliriz diye düşündük ve ortaya 1dahasoyle.com çıktı. Hediyelik eşya konusunda yenilikçi, ilginç ürünleri tüm Türkiye’ye uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefledik ve bugünlere geldik. İnsanların hediye konusunda alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyoruz ve bu konuda emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.


Sektörler:
Sayfa URL'si: