Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Alışan Grup Gıda Likit Taşımacılığı Alanında Yeni Bir İş Ortaklığına İmza Attı - Basın Bülteni

Alışan Grup Gıda Likit Taşımacılığı Alanında Yeni Bir İş Ortaklığına İmza Attı

Tarih: 27.09.2012
Alışan Lojistik Gıda Sektörüne Yönelik Çözümlerine Devam Ediyor

Alışan Lojistik; Adana Organize Sanayi bölgesinde yer alan; gıda sektöründe uluslararası platformda da faaliyet gösteren firma ile gıda likit taşıması hizmeti konusunda yeni bir iş ortaklığına imza attı.

Kurulduğu 1985 yılından beri profesyonel uzman kadrosu ile lojistik sektörüne yönelik farklı çözümler üreten Alışan Lojistik; iş ortaklarına gıda sektöründen bir yenisini daha ekledi. Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan, uluslararası platformda da faaliyet gösteren firma; Alışan Lojistik ile Ankara, İzmir, Bursa ve Elazığ illerine yönelik gıda likit taşımacılığı konusunda yeni bir işbirliğine imza attı. 02 Ağustos 2012 tarihi itibariyle uygulamaya konulan operasyon kapsamında; 10 adet gıda tank konteynırı Alışan Lojistik tarafından firmaya teslim edilip; gıda standartları, iş güvenliği ve trafik kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti sunulmaya başlandı.

Uluslararası kara taşımacılığı, yurtiçi nakliye, likit taşımacılık, gümrüklü - gümrüksüz depolama, sigorta ve diğer tüm lojistik hizmetlerini müşterilerine entegre bir şekilde sunmaya devam eden Alışan Lojistik; yeni müşterisi ile de uzmanlık alanlarından birisi olan gıda likit taşımacılık hizmetini, merkez ekibinin yönetiminde, an ve an tüm süreçleri kontrol ederek gerçekleştiriyor.

Sayfa URL'si: