Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Albaraka şubelerinde Banka ve kredi kartları anında teslim ediliyor - Basın Bülteni

Albaraka şubelerinde Banka ve kredi kartları anında teslim ediliyor

Tarih: 20.07.2011
Türkiye’de katılım bankacılığının öncüsü Albaraka, tüm şubelerinde hayata geçirdiği anında kart basım sistemiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Sistem sayesinde tüm şubeleriyle bu işlemi uygulayan dünyada üçüncü banka konumunda olan Albaraka, banka ve kredi kartlarının basımını 10 dakikada tamamlayıp müşteriye teslim ediyor.

Müşteri memnuniyetini merkeze alan çalışmalarına bir yenisini ekleyen Albaraka, SmartSoft tarafından geliştirilen 'Palmaris Anında Kart Basım Sistemi' ile kart basma süresini 10 dakikaya indiriyor. Müşteriler şubeden ayrılmadan kısa bir süre içinde kartlarını alıp kullanmaya başlayabiliyor.

Teknik altyapısını SmartSoft'un sağladığı bu sistem ile, müşterilerin tüm Albaraka şubelerinde banka ve kredi kartlarını anında temin etmeleri mümkün hale geliyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki Albaraka şubelerinde,
10 dakikada kart üretimini ve teslimini sağlayan sistem, kayıp ya da çalıntı kart durumlarında haftalarca bekleyen kullanıcıları da bu sorundan kurtarıyor. Bankanın genel merkezi ve şubeleri arasındaki koordinasyonun da en verimli şekilde yönetilmesine olanak veren sistem sayesinde hatalı kart basımının da önüne geçiliyor.
İlk olarak 10 noktada pilot çalışmayı hayata geçiren Albaraka, anında kart basım sistemini tüm şubelerinde kullanmaya başlıyor. Bu sistem sayesinde Albaraka, Avrupa'daki en yaygın anında kart basım sistemi ağına sahip bankalardan biri haline geliyor.


Sektörler:
Sayfa URL'si: