Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
Akel Elektrikli Ev Aletleri’nden bayram fırsatı - Basın Bülteni

Yetkili Kişi: Akel Elektrikli Ev Aletleri

Ekli Görseller & Dökümanlar

Akel Elektrikli Ev Aletleri’nden bayram fırsatı

Tarih: 03.09.2015

Akel, davul fırından ocağa, elektrikli ızgaradan barbeküye 40 değişik ürünüyle Ramazan Bayramı’nda sevdiklerine nefis sofralar kurmak ve birbirinden güzel hediyeler vermek isteyenler için benzersiz seçenekler sunuyor. Akel ürünleri şık tasarımları ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor


Akel Elektrikli Ev Aletleri ürünleriyle bayram sevincine ortak oluyor. Davul fırından ocağa, elektrikli ızgaradan barbeküye 40 değişik ürünüyle Ramazan Bayramı’nda sevdiklerine nefis sofralar kurmak ve birbirinden güzel hediyeler vermek isteyenler için benzersiz seçenekler sunan Akel, uygun fiyatlarıyla da fark yaratıyor.


Çift katlı davul fırın


Geliştirdikleri kolay kullanıma sahip, pratik ve şık ürünlerle yemeklerin hem hazırlanma hem de pişirme aşamasında hayatı kolaylaştırmayı amaçladıklarını söyleyen Akel Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Gümüşoluk, bayram sofralarına renk katacak ürünleri hakkında şu bilgiyi verdi:

“Bu yıl geleneksel davul fırınımızı modernize ettik ve çift katlı hale getirdik. Büyük ilgi gören Akel Çift Tepsili Davul Fırın, börek ve tatlının yanı sıra et ve sebze yemeklerini aynı anda pişirmeye imkan sağlıyor. Gri ve bordo renkte üretilen emaye tepsili yeni davul fırınlar 130 liradan satışa sunuluyor.”

Bayramda mangal keyfi başkadır

Akel Elektrikli Barbekü ve Izgaralar sayesinde bayram boyunca evde, bahçede ya da balkonda mangal keyfi yapılabileceğini belirten Gümüşoluk, “Haznesine konulan su sayesinde duman ve koku yapmayan Akel Elektrikli Barbekü ve Izgaralar, et, kebap, tavuk, balık ve sebze gibi yiyeceklerin tam kıvamında pişmesini sağlıyor. Akel Barbeküler 45 liradan, Izgaralar ise 60 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor” diye konuştu.


Sektörler:
Sayfa URL'si: