Adinteractive’in Online Tombalası İle Kazanmaya Hazır Olun!

Tarih: 11.12.2009
Türkiye’nin öncü interaktif pazarlama ajansı adinteractive, yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez oyunu tombalayı, sanal platforma taşıdı. www.boschworld.com’daki tombala oyunu ile çinkoların ardından sevinç nidaları atıyor, birbirinden farklı sürpriz ödülleri kazanma şansı elde ediyorsunuz.

Türkiye’nin en dikkat çekici online yaşam platformu BoschWorld, eğlendirirken kazandırıyor. Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezi tombala oyunu, adinteractive farkıyla www.boschworld.com sitesinde sanal platforma taşınıyor, 1. ve 2. çinko ile Tombala yapan herkes sürpriz ödüller kazanıyor.

Bir adinteractive projesi olan www.boschworld.com’daki tombala oyunu, 14 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında, her gün saat 9.30, 13.30 ve 21.30 saatlerinde BoschWorld’de yapılacak tombala çekilişlerinde çinko ve tombala yapanları kazandırıyor. İstenilen yer, etap ve mahalleden sanal bir evin alınabildiği binlerce üyenin zevkle vakit geçirdiği sitede Tombala Lounge, çekiliş saatinden 15 dakika önce açılıyor ve 15 dakika sonra kapanıyor. İstenildiğinde çekiliş başlamadan önce sistem tarafından otomatik olarak verilen tombala kartını da değiştirebildiğiniz oyunda, Tombala Lounge’un açık olduğu zaman Lounge’da bulunan BoschWorld sakinleriyle sohbet de edebiliyorsunuz.

İlk siz “TOMBALA!” diyin, kazanın...

Online platformda ürettiği yaratıcı fikirlerle adından söz ettiren adinteractive, tombala oyunlu www.boschworld.com sitesi ile yine farkını ortaya koyuyor. 10 saniyede bir yeni numara çekilişinin yapıldığı oyunda, yarışmacılar çıkan numaraları ekrandaki listeden kendi kartlarındaki ilgili numaranın üzerine sürüklüyorlar. Ekranda anlık olarak çekilen numaralar, önceden çekilmiş numaralar, en son çekilen numaralar ve çinko/tombala yapanlar görüntüleniyor. Ancak yarışmacıların dikkat etmesi gereken önemli bir nokta var: Yarışmacılar çinko veya tombala yaptıklarında ekranda yer alan ilgili butonları tıklamaları gerekiyor. Çinko/tombala yapmalarına rağmen ilgili butonları tıklamazlarsa ödül kazanma şansını kaybedebiliyorlar. Oyunda 1. ve 2. çinko ile Tombala yapan herkesi ise sürpriz ödüller bekliyor.

BoschWorld tombala oyunu ile geleneksel yılbaşı eğlencesini sanal platforma taşıyan adinteractive, geleneksel pazarlama pastasının dramatik oranda küçüldüğü 2009’un birinci çeyreğinde yüzde 85 gibi rekor bir oranda büyüme gösterdi. Uzun süredir global pazardaki uluslararası firmaların da dikkatini çeken adinteractive, global ajanslardan gelen ortaklık tekliflerini değerlendiriyor. adinteractive hakkında www.adinteractive.com.tr adresinden bilgi alınabiliyor.

Etiketler: tombala , proje , oyun , fikir , ödül
Sayfa URL'si: