Adinteractive anneleri Bosch dünyasına davet ediyor

Tarih: 07.05.2009
Türkiye’nin öncü interaktif pazarlama ajansı adinteractive’in tasarladığı www.boschworld.com web sitesi, Anneler Günü Kampanyası ile eğlendirirken hediyeler dağıtıyor.

adinteractive’in geliştirdiği www.boschworld.com sitesi, Anneler Günü için özel bir kampanya başlattı. Türkiyenin en dikkat çekici online yaşam platformu olan www.boschworld.com’un bu çok özel kampanyası kapsamında, site üzerindeki ödüllü testi çözüp çekilişe katılanları çeşitli sürprizler bekliyor. En büyük sürpriz tabi ki eğlence ama sanal ve gerçek hediyeler de birbirinden cazip… Site ziyaretçileri, Bosch Küçük Ev Aletleri için 40 TL’lik indirim çeki kazanma şansı yakalarken, www.boschworld.com dairesindeki televizyonunun bitişiğinde duran çerçeveye annesinin resmini ekleyebiliyor.

Siteyi interaktif öğelerle zenginleştiren adinteractive, sanal dünyada gerçek bir yaşam alanı sunuyor. www.boschworld.com sakinleri bu macerada yer alarak eğlenceli etkileşimlerle hoşça zaman geçiriyor. Binlerce insanın üyesi olduğu www.boschworld.com’da; istenen yerden, istenen etap ve mahalleden ev seçilebiliyor, para ödemeden sanal alemde bir ev ve komşu sahibi olunabiliyor. Sanal site sakinleri kampanya ile hem eğlenceye, hem görevlere, hem de hediyelere aynı anda ulaşıyor. Evdeki çiçekleri sulamaktan evi ısıtmaya, akvaryumdaki balıkları beslemekten çamaşır yıkamaya, evi toplamaktan alışveriş yapmaya kadar pek çok sorumluluk eğlenceli bir şekilde yerine getirilmeyi bekliyor. Anneler Günü kampanyası için yeni ziyaretçilerini ağırlayan www.boschworld.com, bonus puanlarla birçok armağan kazanma fırsatı veriyor.

Türkiye’nin en başarılı ajansları arasında yer alan adinteractive bu yıl, kişisel ve kurumsal kategorilerde ülkemizin en iyi web sitelerini seçen Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması’nda 12 dalda finalist oldu. www.boschworld.com projesi ile dünyaya örnek olan adinteractive, geçtiğimiz ay dünyanın ilk ve en prestijli İnternet yarışması olan ve The Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen Internet Advertising Competition (IAC)’da, başka bir ilki daha gerçekleştirerek üç ödül birden almıştı. adinteractive hakkında http://www.adinteractive.com.tr adresinden daha fazla bilgi alınabiliyor.

Sayfa URL'si: