Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
5. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi başlıyor - Basın Bülteni

5. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi başlıyor

Tarih: 25.04.2011
Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu’nun düzenlediği 5. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS), 28 Nisan– 1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu yıl ‘360 derece İş Dünyası’nın tartışılacağı ve açılış konuşmasını gazeteci yazar Can Dündar’ın yapacağı zirvede, farklı üniversitelerden gelen Endüstri Mühendisliği, Ekonomi ve İşletme öğrencileri, uluslararası bir platformda iş ve üniversite dünyasından temsilciler ile biraraya gelecek.

İşletme, Ekonomi ve Endüstri Mühendisliği alanlarını ortak paydada buluşturan Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS) bu yıl 5. kez Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (IES – Industrial Engineering Society) tarafından, 28 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Byotell ve Sabancı Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Zirvenin, 28 Nisan Perşembe günü saat 13.30’da gerçekleşecek açılış töreninde, gazeteci yazar Can Dündar açılış konuşmalarından ilkini yapacak. Zirve yurtiçi ve yurtdışından üst düzey yöneticilerle İşletme, Ekonomi ve Endüstri Mühendisliği öğrencileri ile ilgili sektörden katılımcıları interaktif bir ortamda biraraya getirmeyi amaçlıyor.

Bu yıl ‘360 Derece İş Dünyası’ konuşulacak

Bu sene “360 Derece İş Dünyası” başlığı altında “Pazarlama”, “Satış”, “finans”, “Tedarik Zinciri”, “Danışmanlık” ve “Girişimcilik”gibi konuların ele alınacağı zirvede; Unilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Erhan Erkut, Kardiyoloji profesörü İletişimci Öğretmen Rehber Sunucu Hakan Karpuz, Publicis Modem Genel Müdürü Can Saraçoğlu, Evyap Pazarlama Direktörü Burç Üstün, Pernod Ricard CEO’su Selçuk Tümay, Finansbank Private Banking Manager&GSÜ Öğretim Üyesi Murat Sağman, Garanti Yatırım CEO Metin Ar, Ford Otosan Saha Operasyonları Direktörü Özgür Yücetürk, Eczacıbaşı Girişim Tedarik Zinciri Direktörü Ahmet Gürsoy, Philip Morris Satınalma Müdürü Özlem Bengü Gökalp, Simit Sarayı Kurucusu ve CEOsu Haluk Okutur, bunlardanistiyorum.com Kurucusu Ata Atalay, Mavi Jeans’den konuşmacılar yer alacaktır.Sektörler:
Sayfa URL'si: