Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
40’ıncı yılını kutlayan Doğtaş, çok konuşulan bir reklam kampanyasına imza attı - Basın Bülteni

40’ıncı yılını kutlayan Doğtaş, çok konuşulan bir reklam kampanyasına imza attı

Tarih: 07.02.2012


Türkiye’nin en beğenilen mobilya markası Doğtaş’ın yeni reklam filmi tüm dikkatleri üzerine çekiyor

Sadece mobilya üreten ve satan marka değil, aynı zamanda yaşam tarzı yaratan ve belirleyen bir marka olan Doğtaş, “Sizinle Yaşıyoruz” reklam kampanyasıyla yine adından çok konuşturuyor. Mekânları yenilikçi tasarım ve modern çizgisiyle farklılaştıran koleksiyonlarının yanı sıra, yaptığı yenilik ve projeleriyle de sektörde öne çıkan Doğtaş’ın yeni reklam kampanyası 40 yıldır tüketicilerin her anında onlarla birlikte yaşayan bir marka mesajını taşıyor.

Doğtaş Pazarlama Müdürü Kenan Mete; 2012 ile birlikte başlayan yeni reklam kampanyası için “2012 yılına 40 yılın bilgi ve tecrübesiyle, sektörün en beğenilen ve takip edilen markası olarak giriyoruz. 40. yılımız için yaptığımız bu ilk reklam filmi ve yıl boyunca yapacağımız diğer reklam ve tanıtımlar, portföye dahil ettiğimiz ürünler ve çeşitli sürprizlerimizle sektörde adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz. 40. yılımızın Doğtaş adına başarının perçinleneceği bir yıl olacağına eminim” mesajını verdi.

Mete, “2012 yılında tüketicilerin daha fazla karşısında olacağız. 40. yılımızı tüketicilerimizle birlikte, büyük bir sevinç ile kutlamayı düşünüyoruz. 40 yıldır olduğu gibi bundan sonrada tüketicilerimizin her zaman sessizce yanlarında olacağız. Planladığımız strateji ile firma olarak ürün sunmanın yanında, tüketicilerimize hizmet ve ayrıcalık sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kenan Mete ayrıca; “Bu kampanyayı Türkiye’nin en beğenilen mobilya markası olarak yapmak Doğtaş olarak bize ayrı bir mutluluk verdi. İlk kampanyamız daha şimdiden çok ses getirdi. 40. yılımızı kutladığımız ve yüzde 40 büyüme hedeflediğimiz bu yılda, reklam filmimizin de etkisiyle tüketicilerimizin kalbinde ayrı bir yer edineceğimizi düşünüyorum.” diye devam etti.

KÜNYE:

Reklam Başlığı: “Sizinle Yaşıyoruz”

Reklam Veren: DOĞTAŞ

Reklam Veren Yetkili: Doğtaş Pazarlama Müdürü Kenan Mete

Reklam Ajansı: A GRAPHIC DESIGN

Reklam Ajansı Yetkilisi: Halil İbrahim SARI

Prodüksiyon: 4Films

Prodüksiyon Yetkilisi: Gökalp GÖKULU

Yönetmen: Levent ONAN

Müzik: Ömer AHUNBAY – Jingle House

Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Seslendirme: Fikret KUŞKAN

Kullanılan Mecralar: TV, Gazete, Radyo, Dergi, Internet, Sinema, Açıkhava

Sektörler:
Sayfa URL'si: