Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
23 Nisan’a Özel,“Vatan’la Buzda Dans Gösterisi” Vatan Şaşmaz Eşliğinde Forum İstanbul’da - Basın Bülteni

23 Nisan’a Özel,“Vatan’la Buzda Dans Gösterisi” Vatan Şaşmaz Eşliğinde Forum İstanbul’da

Tarih: 20.04.2011
Türkiye’de teknoloji mağazaları arasında özel tasarlanmış iç dizaynı ve notebook odaklı ürün yelpazesiyle dikkat çeken Vatan Notebook’un organizasyonu ile Vatan Şaşmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Forum İstanbul Ice Trendy Buz Pisti'nde gösteri yapacak.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliğine yenilikçi bir vizyon kazandıran Vatan Bilgisayar, çocuklar için 23 Nisan’a özel etkinlik düzenliyor. Vatan Notebook organizasyonuyla Forum İstanbul Buz Pisti’nde düzenlenecek “Vatan’la Buzda Dans Gösterisi”yle sevilen sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Forum İstanbul AVM içinde yer alan Ice Trendy Buz Pisti’nde 23 Nisan 2011 Cumartesi günü 12.00 – 14.00 arasında Vatan Şaşmaz, 1987’den 1990’a dek bir çok yarışmada, altın, gümüş ve bronz madalya sahibi olan Vatan Bilgisayar Müşteri Yasal İlişkiler Müdürü Nazlı Gökbakan eşliğinde “Vatan’la Buzda Dans Gösterisi” gerçekleştirecek. Vatan Şaşmaz’ın katılımıyla gerçekleşecek etkinlik sonrasında çocuklar sevilen sunucuyla bira araya gelerek fotoğraf çektirebilecek. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ni ziyaret eden tüm çocuklar bu önemli günü birbirinden güzel sürprizler ve hediyeler ile tam bir bayram havasında geçirecek.

Forum İstanbul AVM’nin adresine www.forumistanbul.com.tr internet sitesinden ve 0212 444 13 50 no’lu telefondan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sayfa URL'si: