Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
2010’a Hayallerinizi Süsleyen Casper’la girin - Basın Bülteni

2010’a Hayallerinizi Süsleyen Casper’la girin

Tarih: 18.12.2009
Casper Bilgisayar yeni yılda sevdiklerine en yeni teknolojiyi hediye etmek isteyenlere birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor.

Her keseye, her kişiye uygun notebook ve masaüstü bilgisayar seçenekleri sunan Casper, Axess kart kullanıcılarına ‘Şimdi al Şubat’ta Öde’ kampanyasını müjdelerken, notebook alanlara notebook çantası, mouse ve antivürüs programı, masaüstü bilgisayar alanlara ise Casper web cam, speaker ve NOD 32 antivirüs programını hediye yeni yıl hediyesi olarak veriyor.

Teknoloji lideri Casper, 2010’a hayallerindeki bilgisayar ile girmek isteyen teknoloji tutkunlarına son teknolojiyi birbirinden özel kampanyalarla getiriyor. Kendisini veya sevdiklerini, en yeni teknoloji ile donatılmış Casper bilgisayarlarla mutlu etmek isteyenler Axess kart ile “Şimdi Al Şubat’ta Öde” kampanyası ve Casper hediye paketi ile 2010’a mutlu girecekler.

Hayallerdeki performansa sahip tüm Casper notebook ve masaüstü bilgisayarların dahil olduğu kampanyada, ürün fiyatları 499 dolar ila 999 dolar+KDV arasında değişirken, notebook kampanya modelleri arasında bulunan son teknolojili Casper Nirvana CPMT960-4K15P modelinin yeni yıla özel 1049 dolar+KDV’lik fiyatı da iyi performansa uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenlere Casper’ın yeni yıl sürprizi.

Casper bilgisayarlarda, Axess’e özel “Şimdi Al Şubat’ta Öde” kampanyası 2 Ocak 2010 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca Casper Bilgisayarlar, Word, Bonus, Maksimum karta da peşin fiyatına 12 taksit imkânı ile sizleri bekliyor.

Etiketler: casper , axess , bonus
Sayfa URL'si: