Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 695
2009 yılının en iyi maden suyu “Beypazarı“ - Basın Bülteni

2009 yılının en iyi maden suyu “Beypazarı“

Tarih: 24.12.2009
3 gün süren uluslar arası katılımlı, Kültür ve Turizm Bakanı Sn.Ertuğrul Günay'ın da katıldığı, kongrenin gala yemeğinde 2009 yılının en iyileri ödülleri sahiplerini buldu.

Sektörde 53. senesine girmenin haklı onurunu yaşayan Beypazarı Maden Suyu, Gazi üniversitesinin hazırladığı anket sonucu II. Ulusal Spa&Wellness Kongresinde en iyi maden suyu kategorisinde birinci gelerek 2009 yılının en iyi maden suyu ödülünü aldı. 2010 yılında da aynı başarıyı yakalamayı hedefleyen Beypazarı Doğal Maden Suyu, yeni yıla yeni etiketi ve logo dizaynı ile girecek. İçeriğindeki zengin mineraller ile sağlığınıza hitap etmenin yanı sıra, dışındaki renk uyumu ile de gözlerinize hitap edecek. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmadığını, logosunun altında kullandığı yaprak yeşili tonu ile de bir kez daha vurgulamış olacaktır.

İçerdiği mineral yönünden, zengin mineralli maden suyu kategorisine giren Beypazarı doğal maden suyu saatte 252 bin şişe üretim kapasitesi ve meyve aromalı çeşitleri ile tüketicilerine en iyi şekilde ulaşmaya 2010 yılında da devam edecek.

Sektörler:
Etiketler: 2009 , madensuyu , en iyi , su , mineral , sağlık , içecek
Sayfa URL'si: