2009 yılbaşı konsept tasarım yarışması’nın birincisi collezione oldu

Tarih: 18.02.2009
2009 yılbaşı konsept tasarım yarışması'nın birincisi collezione oldu.

Birleşmiş Markalar Derneği tarafından gelenekselleşmiş Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması’nın ödülleri 16 Şubat 2009 tarihinde perakende, tekstil, mağazacılık sektöründen bir çok önde gelen ismin katılımı ile Blackk’de gerçekleşen organizasyon ile sahiplerini buldu.

Salvador Dali’nin Gerçek Üstü Akımı Collezione Vitrinlerinde Hayat Buldu.

Bu yıl altıncısı düzenlenen ve alışveriş merkezleriyle mağazaların yılbaşı tasarımlarının ödüllendirildiği gecede Türkiye’de moda sektörünün önde gelen markalarından Collezione Salvador Dali’nin ‘Akıp Giden Zaman’ temalı vitrin tasarımı ile birincilik ödülünün sahibi oldu.

Dünyanın Geleceği İçin Elimden Geleni Yapıyorum temasının işlendiği projede dünyaca ünlü İspanyol Sürrealist Ressam Salvador Dali’nin Gerçeküstü dünyasını ve yansıttığı tuhaf ve çarpıcı imgelerden yola çıkılarak tasarlandı. Collezione bu yeni yılda bir bayramı değil, akıp giden eriyen zamanı betimlemek istediği küresel krizden önce buna sebebiyet veren küresel çevresel faktörlerin devinimi irdelediği projesi ile mağazalar kategorisinde birçok büyük marka temsilcisinin, kültür sanat dünyasının önde gelen isimlerinin, akademisyenlerin bulunduğu jürinin seçimi ile büyük bir başarıya imza attı.

Sayfa URL'si: